Оптимізм?

4 листопада 2015
Женя Кот
Дуже довго люди вчилися дивитися позитивно на речі та світ. І до того довчилися, що, як завжди, перекрутили саме значення.

Замість того, щоби, починаючи справу, повірити в її успіх, можна, в принципі, довірити успіх справи позитивному мисленню. І коли щось йде не так, позитивно себе заспокоїти, що нічого не буває без причини!! І якщо щось не те трапилося, то оптимістичний Всесвіт хоче для нас кращого, а це для нас погано. Це оптимістичний виклад справи, в підсумку якого людина задовольняється тим, що отримала, і радіє. 

Я зовсім не пропоную відмовитися від позитивного мислення і повернутися до "тримай те, що маєш, поки й це не сперли", яке було притаманне часам черг за ковбасою, та й нове оптимістичне покоління не стояло в тих чергах.

Як змусити позитивне мислення працювати на наш успіх, а не лише на здоровий сон?

Включити здоровий песимізм! Бо будучи оптимістично налаштованою, людина забуває про важливість пошуку негативу (краще застосувати слово "прогалин"), адже так вона налаштована. Увімкнувши цей песимізм, набравшись злості до світу, можна побачити нюанс, який мрійлива людина не помітить, але який може повніше показати ситуацію. Лише після того, як ви знайшли всі песимістичні прогалини, можна починати дивитися на них оптимістично і шукати їх вирішення.

Розпочинаючи справи песимістично та зважуючи усі за і проти, можна в майбутньому дати своєму оптимістичному погляду на життя більше шансів (ще на старті ліквідувавши проблемні місця).

Це стосується як справ матеріальних, так і особистих. Помітивши, що новий бойфренд схильний до заглядання на інших дівчат, потрібно бути готовим до цього або відправити його ще на старті. Оптимізм може завадити вам дослідити, що ваш обмін речовин не такий чудовий, яким міг би бути, або що поруч з вашим новим "бутиком" вже є три такі ж.

Оптимізм – віра в краще майбутнє.
Песимізм – реальний механізм, щоб зробити його кращим.

Безумовно, є люди, котрим просто щастить: бабій, зустрівши її, забув про всіх на світі; вона їсть і не гладшає; всі магазини неподалік закрилися, а їхній процвітає. Таким людям не потрібен оптимізм чи песимізм, їм просто щастить.

​Всім іншим потрібно докладати зусиль, щоб їхні мрії працювали.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше