ООН: Україна входить в ТОП-5 країн світу за темпами скорочення населення

26 січня 2018
Редакція
Україна входить до п'ятірки країн за темпами скорочення населення. Про це свідчать прогнози Організації Об'єднаних Націй. На дані звернув увагу Quartz.
 
Отож, ООН оцінює населення України, включно з Кримом, у 2017 році в 42,2 млн чоловік. За прогнозами організації, до 2050 року населення країни становитиме 36,4 млн осіб, тобто воно скоротиться на 18%.

Цей показник - четвертий у світі. Швидше за всіх буде скорочуватися населення Болгарії (-23%), Латвії (22%) і Молдови (19%).


 
Таблиця: Quartz
Томас Соботка, головний дослідник аналітичного центру Wittgenstein Centre, каже, що населення багатьох країн Східної Європи, включно з Україною, знизилося більш ніж на 10%, починаючи з 1989 року. Соботка називає три фактори скорочення населення: зниження народжуваності, масова еміграція і підвищення смертності.

Джерело: ain.ua
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Пристрасть, депресія і мрії: Яскраві художниці сюрреалізму, імена котрих відомі не кожному
Сюрреалізм - це мистецтво, в якому переплелися самі безумні фантазії та звичайні речі, страх, бажання, прагнення влади й дитячі сни. Сміливі, невгамовні мисткині сюрреалізму створили свої особливі світи, розповідали історії про жіночу чуттєвість, тілесність та підсвідомість.
Читати більше
Гайда до Польщі: що варто побачити в країні історичних пам'яток
Мабуть, більшості українців близька Польща. Скажімо, якщо не духом, то територіально — точно:) Безліч людей їдуть в цю країну, якщо не відпочити, то на роботу. А втім, що ви знаєте про сусідню державу? Були чи тільки плануєте там побувати, давайте разом дізнаємося, де, насамперед, треба побувати, аби не марнувати час, та що треба знати про Польщу.
Читати більше