ООН: Україна входить в ТОП-5 країн світу за темпами скорочення населення

26 січня 2018
Редакція
Україна входить до п'ятірки країн за темпами скорочення населення. Про це свідчать прогнози Організації Об'єднаних Націй. На дані звернув увагу Quartz.
 
Отож, ООН оцінює населення України, включно з Кримом, у 2017 році в 42,2 млн чоловік. За прогнозами організації, до 2050 року населення країни становитиме 36,4 млн осіб, тобто воно скоротиться на 18%.

Цей показник - четвертий у світі. Швидше за всіх буде скорочуватися населення Болгарії (-23%), Латвії (22%) і Молдови (19%).


 
Таблиця: Quartz
Томас Соботка, головний дослідник аналітичного центру Wittgenstein Centre, каже, що населення багатьох країн Східної Європи, включно з Україною, знизилося більш ніж на 10%, починаючи з 1989 року. Соботка називає три фактори скорочення населення: зниження народжуваності, масова еміграція і підвищення смертності.

Джерело: ain.ua
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com