Олег Пономарь: Березневі тези

27 березня 2015
UAPOST.US
Це все очевидні на даний момент речі, але напишемо про них тезисно, щоб зафіксувати мізансцену в нашій Механичній п'єсі.
 
- Карлик після повернення з полону  - це вже зовсім не той Карлик. Функції в ухваленні важливих рішень значно урізані.

- Управління країною здійснює Політбюро чекістів й олігархічних єльцинських еліт.

- Йде постійний торг з США та їх союзниками про модель функціонування Росії після Карлика. Умови збереження капіталу на Заході, умови хоча б часткового виходу з-під санкцій в обмін на інфаркт Карлика.

- Політбюро погоджується на багато умов, але поки не згідне на повну капітуляцію, включаючи негайне повернення Криму і відмову від ЯЗ (ядерної зброї).

- США, Канада і Великобританія не вводять вбивчий п'ятий пакет санкцій, не відключають СВІФТ поки йде торг. Але в той же час щемлять в Лондоні всі російські гроші.

- І в той же час продовжують перекидання військ до Європи. Пляшка повинна бути щільно закупорена на випадок зриву переговорів.

- Конгрес обома палатами прийняв звернення до Барака про зброю для України. Карта у Барака на столі.

- Нафта продовжує складуватися, запаси переповнені. Але сигналу на викид на ринок немає. Чекають закінчення переговорів з Іраном і переговорів з Політбюро.

Що далі?

В кінці квітня в Україну прибувають морпіхи США. І багато нелетального печива до того часу вже буде нам доставлено. І до того часу буде видно, як йдуть переговори з Політбюро. Висока ймовірність, що Карлик і компанія почнуть невелику війноньку для демонстрації того, що повністю капітулювати не хочуть.

Але з іншого боку - починати бойові дії до 9 травня абсолютно не вигідно з точки зору світового піару. Хоч хтось, але приїде в Москву. Велика дата, хоч якийсь шанс міжнародно полегітимитися.

Ось такий ось розклад.

Квітень буде цікавий.

Але найвеселіше почнеться в травні.

А ми чистимо автомат)

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше