Один з київських будинків прикрасило оригінальне зображення ведмедя

16 серпня 2017
Олена Українка
На одному із будинків київського Подолу італійський художник Kraser намалював сюрреалістичного ведмедя, який зображає "Розум, тіло і душу".
 
ukraineartnews.com
 
Ведмедя на стіні можна побачити на вулиці Верхній Вал, 44. За словами куратора проекту Гео Лероса, ця робота символізує протистояння внутрішнього і зовнішнього. Адже люди зазвичай судять про речі саме за їхньою зовнішньою оболонкою, тоді як зміст є набагато важливішим.Kraser — художник і графічний дизайнер, народився в Картахені (Іспанія) в 1977 році. Закінчив художню школу. У 2009 році переїхав до Мілана, де й досі проживає та працює. Почав займатися стінописом ще з 12 років. З того часу є постійним учасником національних та міжнародних виставок.
 
ukraineartnews.com
 
Його картини часто переплітаються із сюрреалізмом та класичним живописом. Роботи передають емоції через форму іронічних та мрійливих понять. Їхня мета полягає в тому, щоби передати емоції, які допоможуть глядачеві розвинути власну інтерпретацію побаченого.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ArtKids підбиває підсумки конкурсу малюнку...
​Дорогі друзі! Запрошуємо Вас поринути в атмосферу дитинства, казковий світ дитячого малюнку. 18 лютого о 12-00 в Центрі сучасного мистецтва М17 відбудеться Благодійний творчій захід для юних художників.
Читати більше