обираємо lego

17 травня 2017
Олеся

Розробляємо моторику та координацію рухів

Перші кроки, перші слова - Ваше малятко швидко росте та навчається кожного дня чогось нового. Його рухи ще поки різкі та не зовсім контрольовані. Розвивайте моторику з Lego Duplo - великі кубики та фігурки зручні для дитини. Він навчиться складати кубик до кубика, але вдасться йому все не відразу, адже це не просто. З Lego Duplo Ви створите свій перший будинок, замок, гараж ... 
   

Концентрація та посидючість

Граючись з Lego у дитини розвивається здатність до тривалої концентрації, роздумів та проектування. Вона з обережністю складає кубик до кубика, планує, яким буде кінцевий результат гри, та вчиться втілювати в життя своє бачення і бажання.
 

Вивчаємо тваринок та світ навколо

Конструктори Lego - не просто кубики. Набори містять в собі історію, ситуації, тварин, що нас оточують. Це допомагає дітям вивчати світ навколо них у грі. Догляд за кіньми, як це? Поливати сад, для чого? Навчайтесь граючись!
 

Вчимося рахувати

Цифри в дитинстві здаються такими не зрозумілими, дуже абстрактними і непотрібними. Як пояснити їх дитині? Як продемонструвати? Ви можете використати фрукти, інші іграшки, але можливо краще покататися на улюбленому потягу з цифрами чи сконструювати гусеницю та погодувати її?
 

Улюблені герої

З улюбленим героєм з мультфільму чи казочки завжди веселіше. Відремонтуйте машину Мікі Мауса, врятуйте світ з Бетменом, покатайтесь в кареті Софії Прекрасної чи живіть у справжньому замку принцеси. Такі конструктори сприяють соціальній активності дитини, адже найкраще гратись ними з друзями, розігруючи різноманітні ситуації з історій чи вигадуючи власні.

Обираємо професію

Ким буде Ваше дитина сьогодні: пожежником, поліцейським, будівельником чи може фермером? Конструктори Lego дозволяють з раннього дитинства відкривати схильності та інтерес дитини до певної діяльності. Також такі тематичні набори навчають ситуаціям з життя: так легше пояснити, звідки беруть будинки та хто їх будує; чому трапляються пожежі та у чому їх небезпека; як живуть тварини і хто дбає про них та багато інших життєвих ситуацій.

Поєднуваність конструкторів

Усі конструктори Lego сумісні між собою: кубики з одного набору ви може використати в іншому; фігурки з різних наборів доповнють історії та ігрові можливості. Нехай у Вашій Історії буде замок принцеси Софії з фермою біля замку та залізничною станцією і потягом поряд.  
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Незвідана Греція та її історичні й природні дивовижі
Країна, про яку йтиметься далі, стабільно входить до топу найбільш відвідуваних туристами держав і після зустрічі з нею відразу закохує у себе. Чудовий клімат, тепле і чисте море, комфортабельні пляжі, мальовничі острови та унікальні історичні пам’ятки — усе це чарівна Греція.
Читати більше
ФОТОДОБІРКА УКРАЇНСЬКИХ МІСЦЬ НЬЮ-ЙОРКА (ЧАСТ. 3)
Прогулянка Україною посеред Нью-Йорку. У цій частині: титулований футбольний клуб, альма-матер Квітки Цісак, видатна кредитівка, знамените молодіжне об 'єднання та інші цікавинки.
Читати більше