Звичка обійматися

Здавалося б, обійми - це всього лише легкий дотик один до одного, який ні до чого не зобов'язує. Але часом без них ми відчуваємо себе як не в своїй тарілці, ніби нам не вистачає чогось дуже важливого і потрібного. Чому ж нам так потрібні обійми, і звідки у нас така тяга до них? Давайте спробуємо в цьому розібратися.

Обіймаються і політики, які на дух один одного не переносять, обіймаються малознайомі люди, висловлюючи тим самим високу ступінь взаємної довіри і симпатії. Можна і не обійматися, нічого страшного не станеться. Але я про інші обійми, без яких жити не можу. "Давай сьогодні без сексу, просто обійми мене міцніше, і будемо спати!" Скажіть, вам ніколи не хотілося сказати щось подібне своєму партнеру, коли ви втомилися, не готові або у вас традиційно болить голова? Дуже багато жінок, скажу вам по секрету, люблять обійми більше, ніж секс. У чому тут справа?
 

Недостатньо обіймів в дитинстві

А все пояснюється дуже просто, нас недостатньо обіймали в дитинстві. Багатьох дітей виховували суворі батьки, які не вважали за норму витрачати час і брати дитину на руки, пестити та обіймати її, якщо вона плакала. "Не привчай до рук!" - чули малюки від своїх батьків. І надовго дорослі залишали нас, маленьких і беззахисних, самотньо плакати в холодному ліжечку, змушували боятися відсутності когось поруч.

Батькам здавалося, що таким чином вони привчають нас до самостійності та дисципліни, виховують нашу волю, характер. Насправді, в ранньому дитячому віці у дитини є тільки одна найважливіша потреба, яка виховує її, - потреба в любові і теплі.

Було підтверджено, що діти, до яких довго не підходять, яких не обіймають, ростуть хворобливими, розвиваються повільніше, а іноді можуть навіть померти, відмовившись від води. Таким чином вони ніби говорять про те, що їм необхідні обійми.

Щоб відчувати себе впевнено і безпечно, дитина повинна мати поруч тепло матері або батька, будь-якої людини, яка її любить. Вони малюку потрібні не менше, ніж їжа та одяг. Без них він відчуває, що не коханий, не потрібний. І цей хворобливий спогад може переслідувати людину все життя. Засісти глибоко в підсвідомості й несподівано проявлятися в тих чи інших ситуаціях. Людина не буде навіть розуміти, що причиною її пригніченості, страху або занепокоєнь може бути проста відсутність обіймів у її житті. У дитинстві й зараз.
 


Як зазвичай ми рятуємося від занепокоєння? По різному. Хтось тамує тугу алкоголем, лахами, кар'єрою, владою, славою. Придбаннями різних речей, які дарують ілюзію захищеності й теплоти. Напевно, успішний бізнесмен або просунута бізнес-леді ніколи не зізнаються собі, що кричать на підлеглих, вступають в постійні конфлікти або впадають в критиканство не тому, що вони такі розумні, а тому що всередині в них сидить дитина, не впевнена в тому, що вона комусь цікава і потрібна. Ось вони і намагаються добути підтвердження цього.

Важко зізнатися у власній слабкості навіть самому собі, а вже оточуючим її довірити, Боже збав. Краще я одягну на себе маску успішної, невразливої, впевненої в собі людини, якій байдужі думки оточуючих, їхні слова, погляди, любов і тісні обійми. Не потрібні мені ці сентименти! Я не хочу від них залежати, я вільний!

Вільний і самотній...

Що таке свобода в повному і остаточному її значенні? Це повна неприв'язаність до чого- і до кого-небудь. Але, скажіть, в людському суспільстві хіба це можливо? Ми можемо захистити себе від впливів інших людей, не прислухатися до чужих думок, не відповідати на питання, не цікавитися чужими справами, сховатися, закритися в своєму світі. І, можливо, нам навіть здасться, що там комфортно і безпечно. Але, як же там нудно і самотньо. Ні з ким навіть поговорити, нікого похвалити і сварити (всі розбіглися, злякавшись нашої агресії), нікого обійняти... Хіба так виглядає щастя?

Запитайте себе про це і спробуйте відповісти на це питання максимально правдиво. Як перед самим собою. Хіба до цього ви прагнули, будуючи своє блискуче незалежне життя? А може вам все-таки хотілося, щоб в ньому був хтось, кому б можна було розповісти про те, як пройшов день, посперечатися про завтрашню подорож і поділитися своїми планами на наступне літо? А потім, ввечері, коли перероблені всі справи і затихли всі розмови, просто лягти поруч і відчути обійми того, хто готовий вас захистити від цього жорстокого і холодного світу. Ну, якщо і не захистити, то хоча би бути поруч, щоб вам не було так страшно одному.


 

Обійми - це ніжність душі

Мені так подобається, коли він підходить ззаду і обхоплює мене руками, просто всю, створюючи своїм тілом надійний теплий будиночок, в якому мені не страшні найжахливіші зовнішні негоди. "Обіймай мене так частіше! - прошу я. - У ці моменти я відчуваю, що ти любиш мене, навіть без слів. Просто обіймай!"

Напевно, мене, дійсно, надто мало обіймали в дитинстві, мама рано пішла працювати, віддала бабусі, а у неї будинок, господарство, купа невідкладних справ, ніколи в гору глянути, не те що обійматися і на руках тримати.


Багато сучасних батьків теж стурбовані своєю кар'єрою, своїми інтересами і часом не так багато часу проводять з дитиною. Тобто недодають їй обіймів, які настільки необхідні кожному з нас.
 


А між тим, саме в обіймах проявляється найтонша ніжність душі. Ми максимально наближаємося до людини, віддаючи їй тепло свого тіла, наше серце знаходиться на одній лінії з її серцем і створює безперервну хвилю вібрацій, з'єднується в потужне захисне коло, яке допомагає нам відчувати себе впевненіше. Захисне кільце любові.

Не випадково, напевно, символом сімейного щастя є обручка. Вона ніби натякає кожному з нас про необхідність обіймів. Щоб нас обійняли і притиснули до себе, для того, щоб ми теж могли обійняти і притиснутися, відчути довіру, тепло і любов, саме для цього ми і створюємо сім'ї. Перебуваючи в материнській утробі, ми вже відчували цю безумовну ніжність душі, яка дарувала нам відчуття впевненості й захисту. Тепер нам хочеться повторити це неймовірне і незабутнє відчуття, яке можна відчути лише під час обіймів.
 


Ви ніколи не замислювалися, чому люди так люблять секс, адже задовольнити себе можна і самому, не вдаючись до допомоги партнера.

Вони люблять секс за обійми! І тому, коли у вас болить голова чи нема сил напружуватися (якісний секс вимагає значної витрати енергії), просто обійміть один одного міцніше. А там і до сексу недалеко... Адже вам не просто розслабитися потрібно і зняти напругу, задовольнивши свої фізіологічні потреби, вам і від сексу потрібні емоції тепла і захищеності, а просто кажучи, обійми.

Обійми - це наше все, тому що це і є любов!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше