Читати більше
Обладнання для Акваріуму , частина 2.
Обладнання для Акваріуму , частина 2.
Друзі, давайте продовжимо підготовку до збирання комплекту акваріума. Минулої статті, я постарався розповісти Вам про види акваріумів і дав невеликі рекомендації, у цій статті я хочу поговорити з вами про фільтрацію в акваріумі. Що найважливіше під час вибору фільтра? На що варто звернути увагу?
1. Коли вибираєте фільтр, Ви вже повинні розуміти, що хочете влаштувати в акваріумі, буде те, цихлідник, біотопник, травник, скейп, або так званий "салат", через який проходять напевно всі новачки.
2. Знаючи ваш напрямок, буде легше підібрати фільтр, який виявиться "правильним" у вашій банці.
3. Не варто заощаджувати на фільтрі, це найважливіша частина вашого акваріума.
Розберемося які види фільтрів бувають: внутрішній фільтр, зовнішній фільтр, навісний фільтр водоспад.
1. Внутрішній фільтр - встановлюється всередині акваріума, тому не вимагає додаткового місця в квартирі, зручний у невеликих акваріумах. Зібрали, причепили на одну зі стінок акваріума і включили.
+ відносно невелика ціна, компактність (у більшості випадків), з акваріума стирчить тільки провід в розетку.
- естетичний вигляд акваріума, незручність чищення (поки зніматимете його або губку, для того щоб помити, половина цього бруду вивалитися назад в акваріум.
2. Зовнішній фільтр - встановлюється зовні акваріума, має герметичний корпус, забір і подача води з акваріума здійснюється за допомогою вбудованого в голову фільтра засобами шлангів. Використовується на будь-яких обсягах акваріумів, вважається найкращим варіантом фільтрації.
+ Зручність чищення, збільшений обсяг фільтруючих матеріалів, внаслідок краща фільтрація, збільшення об'єму води, естетичність внутрішнього простору в акваріумі.
- Цінник значно вищий, ніж у внутрішнього фільтра, вимагає додаткового місця для розміщення (часто ставлять тумби всередину).
3. Навісний фільтр водоспад - встановлюється на зовнішню стінку акваріума, води забирає з акваріума за рахунок моторчика, вода назад витікає по "ребру" створюючи падіння води, за рахунок цього і отримав таку назву.
+ Відносно не велика ціна, зручність чищення, можливість використовувати різні види фільтруючих елементів.
- Займає місце довкола акваріума, невеликий шум від падіння води, зовнішній вигляд.
При виборі фільтра обов'язково врахуйте всі плюси та мінуси. Це убереже вас від зайвих витрат і нервів надалі.
Коли ви визначилися з виглядом фільму, перед вами постає питання, якої фірми він буде? Сьогодні досить багато різних виробників товарів для акваріумістики, від китайських Sunsun до німецьких Eheim, чому навів у приклад саме ці компанії? Кожен акваріуміст знає, одна компанія робить дуже бюджетні фільтри, в принципі непогано працюють, друга компанія еталон якості, їх невблаганна працездатність, якість складання, і простота в обслуговування. Також є й інші фірми - Aquael, Dennerle, JBL, Tetra, Jebo, Hydor, та багато інших. Я свій вибір зупинив на внутрішніх фільтрах JBL (Dilfin ), він виробляється в Німеччині, якісний, надійний та тихий фільтр, зручний у чищенні та за ціною прийнятний. Коли ми пройдемо теорію, і перейдемо до практики, де збиратимемо акваріум з нуля і стежитимемо за його життям, Bи зможете детальніше розглянути фільтра даної фірми. Також ми поговоримо про заповнення фільтруючих елементів.
На цьому я думаю сьогодні закінчимо, стежте за каналом та запрошуйте друзів. Незабаром я влаштовуватиму запуск акваріума, для експериментів, про які розповідатиму Bам, буде цікаво.
Умови використання матеріалів сайту
Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку
Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com
Читати більше
Читати більше
Читати більше