Об'єднаний Марш проти російської агресії в Європі

28 квітня 2014
Galyna Ugryna

Громадськими активістами українського Чикаґо 27 квітня 2014 року було проведено Об’єднаний Марш проти російської агресії. Міллєніум Парк, далі - Мічиган -евеню і Дейлі -плаза з дивною, як все наше життя, інсталяцією Пікассо - такий маршрут колони демонстрантів, які укотре вийшли звернути увагу американців на підтримку материкових інтересів українців. Українські синьо-жовтий та червоно-чорний сьогодні тріпотіли у товаристві дружніх польських, литовських, латиських знамен і навіть грузинського та чеського! Це було по-сусідськи! Навіть деякі консули цих держав стояли пліч-о-пліч з нашими демонстрантами, вигукували українські гасла- вимоги англійською мовою. Це - показник: Європа є малою територією; і знає кожний, що завжди щитом виставляла своїх воїнів українська земля від східних “доброзичливців”, тому Захід жив спокійніше. Позитив: наш Генеральний консул Андрій Праведник теж стояв скраєчку, а його заступник Сергій Каледов - ген-ген...трохи далі! 

Від “Помаранчевої Хвилі” виступив Юрій Мельник.Присутнім був заступник голови УККА (відділ Іллинойс) Павло Бандрівський. Мусимо стояти поруч, інакше чумова агресія путлерів зашморгне поодинці нерозумних і не вдавиться!

Намагаючись проаналізувати ефект мітингу-маршу, абстрагувалася і дісталася висновку:

  1. Організація наших мітингів - таки слабка, бо немає контенту виступів. Оголошуючи мітинг, націлювати конкретних доповідачів на виступи, враховуючи поточну ситуацію в Україні. Окрім гасел, символіки, дефіциту яких, заради справедливості, не було, американці не почули нічого, бо й не могли...
  2. Коефіцієнт корисної дії людського голосу занадто малий без гучномовця (навіть по- свободівськи загартованих голосових складках заступника голови осередку ВО Свобода у Чикаґо Ростислава Гриньківа).Тому все виглядає стихійним, непідготовленим. Звідси - незадоволення самих мітингувальників беззмістовними зібраннями (танцював та не вклонився!), озирання-пошуки винних і претензії не знати до кого. 
  3. Пропоную скористатися можливостями ФБ, місцевими медіа як то: українськими радіо, новоствореним щоденним, окрім суботи і неділі, ТВ -стрім від Ua Modna і обговорювати всі кроки громади по допомозі Україні та захисті національних інтересів українців за кордоном. Шкода, що український консулат не приймає участі у таких акціях.

Йдеться про обговорення громадськими позапартійними активістами, членами “Помаранчевої Хвилі”, УККА, “Нової Хвилі” та будь-якої, проукраїнсько налаштованої одиниці і гурту, які би зібралися і згуртували чиказький натовп у реальну громаду з умінням чути одне одного - передусім!

Наостанок - конкретне побажання: організатори, з’являйтеся на заявлені вами мітинги підготовленими, співгромадяни, підтримаймо Україну бодай душевним переживанням і відвідуванням таких мітингів, раз не фізичною присутністю на Батьківщині, щоби не було соромно від інших діаспор за нашу ледачість на виклики долі.
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше