Об'єкти культурної спадщини Криму перестали бути під охороною ЮНЕСКО

10 липня 2017
Андрій К.
ЮНЕСКО перервало всі контакти з адміністраціями об'єктів культурної спадщини в Криму, при цьому співробітники організації залишилися на півострові. Про це заявив постійний представник Росії в ЮНЕСКО Олександр Кузнєцов, повідомляють Новини археології, етнології, історії.
 
ukraineartnews.com
 
"Крим повністю відрізано від діяльності ЮНЕСКО, хоча люди, які раніше співпрацювали з цією організацією, залишилися на своїх місцях. Зараз з ними повністю припинені всі контакти, оскільки вважається, що продовження спілкування буде непрямим визнанням суверенітету Росії в Криму", - сказав Кузнєцов.


 
Відзначимо, що раніше ЮНЕСКО співпрацювало з музеєм-заповідником "Херсонес Таврійський", асоційованими школами, кафедрами та науковими центрами регіону.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Гайда до Польщі: що варто побачити в країні історичних пам'яток
Мабуть, більшості українців близька Польща. Скажімо, якщо не духом, то територіально — точно:) Безліч людей їдуть в цю країну, якщо не відпочити, то на роботу. А втім, що ви знаєте про сусідню державу? Були чи тільки плануєте там побувати, давайте разом дізнаємося, де, насамперед, треба побувати, аби не марнувати час, та що треба знати про Польщу.
Читати більше
Підробки та оригінали: як придбати автентичні речі
Чи знаєте ви, як відрізнити оригінал від підробки? Якщо купуєте речі дорогого бренду, хочете отримати не лише саму річ, а й стати на мить частиною її історії. Тому, якщо вирішили придбати люксову сумку, маєте знати декілька нюансів, щоб вас не пошили в дурні. Залишайтеся з нами, поговоримо про особливості Chanel, Prada, Louis Vuitton.
Читати більше