Об'єкти культурної спадщини Криму перестали бути під охороною ЮНЕСКО

10 липня 2017
Андрій К.
ЮНЕСКО перервало всі контакти з адміністраціями об'єктів культурної спадщини в Криму, при цьому співробітники організації залишилися на півострові. Про це заявив постійний представник Росії в ЮНЕСКО Олександр Кузнєцов, повідомляють Новини археології, етнології, історії.
 
ukraineartnews.com
 
"Крим повністю відрізано від діяльності ЮНЕСКО, хоча люди, які раніше співпрацювали з цією організацією, залишилися на своїх місцях. Зараз з ними повністю припинені всі контакти, оскільки вважається, що продовження спілкування буде непрямим визнанням суверенітету Росії в Криму", - сказав Кузнєцов.


 
Відзначимо, що раніше ЮНЕСКО співпрацювало з музеєм-заповідником "Херсонес Таврійський", асоційованими школами, кафедрами та науковими центрами регіону.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com