Новітній та унікальний мистецький проект "Життя після…"

2 червня 2016
Редакція
10 червня о 16.00 на арт-заводі Платформа стартує новітній та унікальний масштабний мистецький проект "Життя після…".

Куратором проекту є Леонора Янко, мистецтвознавець, арт-менеджер та директор LERA LITVINOVA GALLERY: "Мені давно хотілося почати відвертий діалог з глядачем про зміни, які відбуваються в суспільстві з кожним з нас, зміни – які ми перестали помічати. Конфронтація моралі та логіки, модифікація сприйняття реальності та взаємовідносин, ефемерні пошуки сенсу в лабіринті самовдосконалення та амбіцій".
 
Ми знаємо історію ковчега такою, де люди, маючи всі можливості до створення прекрасного на землі, згубили цей світ. Не цінуючи свого шансу на життя, вони поплатились знищенням свого роду. Та чи справді це є покаранням?

Проект "Життя після…" - це осмислення ідеї створення світу після Ноєвого потопу. Він дає можливість на усвідомлення кризи; руйнування заради створення нового; пошук сенсу, мети та нових героїв. На кожний гріх є своя спокута, та новий шанс побудувати життя з чистого аркушу.
 
Ідея куратора проекту Леонори Янко полягає в тому, щоби показати, як кожен автор зобразив своє бачення надщербнутого світу, таким, який він є: "Професіоналізм художників часто контрастує зі страхом до епатажу, бути незрозумілими, вийти за межі дозволеного. Тому ми намагались в черговий раз відійти від традиційних категорій краси, даючи можливість авторам відкрито міркувати про цінності та ідеали нашого часу".

Учасниками кураторського проекту стали більшою мірою молоді митці, але багато з цих імен вже відомі глядачам та колекціонерам, серед них: Микита Зигура, Єгор Зигура, Олег Радван, Лера Літвінова, Ольга Глумчер, Ульяна Нешева, Ката Рудакова, Сергій Піскунов, Реана Малевіч, Валерия Тарасенко, арт-група Light, Аліна Гаєва, Саша Q, Ганна Васильева, Ярослав Коробка, Семен Щербина. Спеціальний гість німецький стріт-арт художник Johnny Crack, якій створив деякі з своїх графіті на полотнах для виставки в Києві.
 
Кожен митець має за мету показати, що серед всіх соціальних потрясінь, постійних змін та структурних перебудов: будь-який кінець – це новий початок.

Картини, скульптури, інтерактивні інсталяції проекту мають в собі таємний сенс, і кожен знайде в них щось для себе. Можливо, силу побороти внутрішні страхи або очищення власних сумнівів. Глядач має змогу відчути весь спектр емоцій: від задоволення медитативним спогляданням витворів мистецтва до іронічного сміху… над собою.

Вул. Біломорська, 1, арт-завод Платформа.
З 10.00 до 19.00
Вхід на виставку вільний. Вхід на Платформу за місцевими тарифами

Контакти організаторів: www.llitvinova.com,
e-mail: leralitvinovagallery@gmail.com
тел. 050 033 33 17
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com