Нове обличчя Getty і 100 тис. книг з історії мистецтва та архітектури

22 червня 2016
Маргарита

Новий дизайн, понад 100 тис. книг, журналів та інших матеріалів із історії мистецтва, архітектури та суміжних дисциплін. Все це - дослідницький портал Getty, що святкує 4-у річницю свого існування.


Тиждень тому про нове обличчя порталу і поповнення фото скарбниці повідомила контент-спеціаліст проекту Енні Рана в своєму блозі Iris. Тепер всі цифрові здобутки світового надбання можна не тільки переглядати, але і скачувати, при цьому абсолютно безкоштовно, і саме головне – вони підтримують текстовий пошук.
 


Варто пригадати, що на початку своєї роботи в 2012 р. базу порталу поповнювали лише вісім інституцій-партнерів, а вже сьогодні їх налічується понад 20, що суттєво позначилося на роботі ресурсу. На даний момент з порталом співпрацюють такі значні та відомі (не без причин) заклади як: музей Гуггенхайма в Нью-Йорку, інститут мистецтв Чикаго, бібліотека інституту Варбурга, герцога Августа в Вольфенбюттелі та римський інститут Макса Планка. Також йдуть перемовини з бібліотеками Індії, Ірана і Японії – адже портал працює як пошукова система-агрегатор великих бібліотек, що переадресовує користувача за цифровою версією в ту чи іншу систему зберігання. Однак, і сам інститут Гетті на протязі останнього року, плануючи оновлення, активно поповнював свої цифрові колекції.
 
На сьогодні сайт іде в ногу з часом, що в значній мірі полегшує роботу користувачів із матеріалом. Тепер кожна книга має свою URL-адресу, що дозволяє без обмежень ділитися посиланнями.
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше