Нова виставка в Triptych: Global Arts Workshop

3 жовтня 2018
UaModni Анонси

Про проект

Міксологія (від лат. To mix, змішувати) - життєрадісна наука і точне мистецтво передачі багатогранної реальності за допомогою ножиць, клею, фарб, паперу та необмеженої уяви.

Галерея Triptych: Global Arts Workshop і UAFRA (Українська Асоціація Жіночих Досліджень в Мистецтві) раді представити нову серію арт-колажів Марини Громенко «МІКСОЛОГІЯ». Задовго до того, як Брак і Пікассо вписали колаж в арсенал модернізму, середньовічні черниці створювали диявольськи химерні гербарії, Марія-Антуанетта і її придворні дами демонстрували вправність пальчиків, бавлячись декупажем, а вікторіанські домогосподарки перетворювали ведення сімейних фотоальбомів в справжнє мистецтво, прикрашаючи поля вирізками з журналів... Колаж, з його навмисною несерйозністю, гнучкістю, стихійністю завжди був жіночим мистецтвом. Ханна Хьох, Барбара Крюгер, Ненсі Сперо, Луїза Невелсон, Кара Уолкер... Марина Громенко - продовжувачка міцної традиції художниць-коллажисток, які завжди крокували в ногу з чоловіками. В її арт-колажі зустрічаються бурлеск і абсурд, повсякденне і потойбічне, жіночна ніжність і брутальна жорстокість, але сполучною ланкою стрункого ланцюжка робіт служить оптимістична філософія художниці, яка закликає глядача прийняти весь спектр емоцій і станів нашого життя.

Марина Громенко - дипломований міксолог*, багатожанрова художниця, чий репертуар включає живопис, текстиль, колаж; вона стверджує, що «за своєю суттю колаж - це оптимальний формат для візуалізації емоцій, почуттів і відчуттів. Тут і іронія, і сатира, і роздуми, і гумор, і найфантастичніші асоціації. Мої колажі - це симбіоз живопису, графіки з аплікацією, заснований на тонкому чуття композиції і кольору. У кожному колажі є своя домінанта, навколо якої створюється історія. Створюючи нові компіляції, я ділюся своїм досвідом, своїм світоглядом, а іноді - своїми мріями. »

Про художника

Марина Громенко (MarGo) - візуальний художник, дизайнер одягу і зірка української естради, відома своїми сміливими колористическими рішеннями і креативними образами. Народилася 14 травня 1974 року в м. Рига, Латвія. Відвідувала Художню студію живопису і малюнка (1984 - 1993 рр.) і Школу Дизайну (1992 - 1993 рр.) в Києві, а в 2003 - 2008 рр. навчалася за фахом художник-дизайнер в Київському національному університеті мистецтв, на кафедрі проф. Ю.Г. Легенького, доктора філософських наук, художника-монументаліста, члена НСХУ. Магістр дизайну. Учасниця численних персональних та групових виставок в Україні та за кордоном, член UAFRA (Української Асоціації Жіночих Досліджень в Мистецтві). Картини Марини Громенко знаходяться у фонді музею MAUERMUSEUM - Museum Haus am Checkpoint Charlie (Берлін, Німеччина), а також в приватних колекціях України, Росії, Ізраїлю, Німеччини та США. Живе і працює в м. Київ, Україна.

04.10 – 17.10.2018

Triptych: Global Arts Workshop
Андріївський узвіз, 34, м. Київ, Україна
+38 044 279 0759
www.t-gaw.com
www.fb.com/trip34tych

Щодня, 11.00 – 19.00
Вхід вільний
Презентація о 19.00 у четвер 04.10.2018

Для додаткової інформації: 
+38 050 370 6039, myro@t-gaw.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше