Нова книга Володимира Пилата

25 квітня 2018
Viktor Bugurt

Презентація книги Засновника Бойового Гопака Володимира Пилата "ЖОВТЯК – підручник для початкових груп". Вдосконалена та доповнена.

В книзі опубліковано багато нових доповнень. Вона цікава як для дітей, що вивчають бойовий гопак, так і для студентів та батьків.

Підручник буде у продажу на Чемпіонаті України з Бойового Гопака, котрий пройде 28-29 квітня. Представники команд та гості зможуть купити книгу в залі змагань.

На змаганнях також можна буде взяти автограф та сфотографуватися з автором книги.

У підручнику висвітлені такі теми: напрямки розвитку особистості у Бойовому Гопаку, філософська концепція українського лицаря, структура суспільства, завдання Школи Бойового Гопака, Українська національна ідея, пасмо волосся, Зачіски, шлях воїна в Бойовому Гопаку, Базові технічні елементи Бойового Гопака, утверджені на рівень майстерності "Жовтяк", прорух гопаківця перед вишколом, вимоги на здачу технічних тестів на рівень майстерності "Жовтяк", Різновиди Жовтяківських змагів, обряди Школи Бойового Гопака, гігієна гопаківця, ранковий прорух, вправи для розвитку гнучкості, дружба та побратимство.

Час проведення: 28-29 квітня

Місце проведення: Спортивний комплекс НУ "Львівська політехніка" (Барабан), Стрийський парк, вул. Самчука 14. Корп..22

Вхід вільний

Замовити книгу можна за номером: 0937086725
Вартість: 200 грн + доставка

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Піца з грибами, від якої ви не зможете відмовитися
Одним із найбільш частих компонентів для піци називають гриби. Можна брати гливи (плеврот), шампіньйони або сушені лісові гриби. Вони прекрасно поєднуються з м'ясом, ковбасою, овочами і різними соусами. Ділимося з вами відмінними рецептами.
Читати більше