Нотні сходинки

2 червня 2014
Galyna Ugryna

У школі мистецтв при Катедрі святого Миколая у Чикаґо школярі отримують якщо не миттєве  задоволення, то вірне вухо, чудове хобі, а там  дивишся - шматок хліба і неозоре море творчості. Мається на увазі, перш за все, музичне відділення школи, якою керує директор Андрій Чуйко, - сам неперевершений у нашій спільноті музикант. Найкращі майданчики виступів - панові Чуйкові! Весілля чи інша імпреза, яка змогла дістати згоду на виступ пана Андрія, - безпрограшний варіант музичного відпочинку, запалу, шалу - все залежить тільки від вибору перформансу.

Молодий вчитель музики, гітарист з Болгарії - Живко Ніколов навчає невелику групу хлопчиків (поки що!) десь біля року. По ставленню до предмету дітей завжди вгадується стиль вчителя. У даному випадку ми бачимо довір’я, повагу учнів і батьків до цього молодого хлопця. 

Були виконані різні твори відповідного рівня творів і виконання у дуеті з вчителем, з нотами і без. Нестримна уява малює майбутнє цих школяриків, коли гітара стане другом у дружбі й коханні, смуткові і розвагах. Успіху вам, діти! Щасти тобі, вчителю, на добрих учнів!
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

"Чому я не втомлююся жити": огляд книги Ярослава Мельника
Стільки вітаїзму у назві, стільки неврозу на сторінках... Хто такий автор, та де межа його реальності і з'ява вигадки? Чи вартують маси читати геніальних письменників, якщо перші не втямлять глибини, анулюючи культурну вартість, у той час, коли останні того не пробачать?
Читати більше
Уособлення елегантності і простоти: Живанші
Givenchy - еталон стилю, який майстерно створений Юбером де Живанші з благородної краси, вишуканості та урочистості. Стиль, який творився роками та став натхненням для багатьох. Про творчий порив, муз та учителів модного дому Givenchy - у статті.
Читати більше
Пікассо та його спокуси
Іменитий Пікассо та його Ольга. Жінка, яка кохала відомого художника все життя. Але його норов не міг втамувати спрагу. Йому були потрібні інші музи. Як кажуть французи, таке життя. От дивишся на фотографії, де люди щасливі, і в голові не вкладається, що хтось із них може завдати такого болю іншому. Детальніше - у статті.
Читати більше