Нотні сходинки

2 червня 2014
Galyna Ugryna

У школі мистецтв при Катедрі святого Миколая у Чикаґо школярі отримують якщо не миттєве  задоволення, то вірне вухо, чудове хобі, а там  дивишся - шматок хліба і неозоре море творчості. Мається на увазі, перш за все, музичне відділення школи, якою керує директор Андрій Чуйко, - сам неперевершений у нашій спільноті музикант. Найкращі майданчики виступів - панові Чуйкові! Весілля чи інша імпреза, яка змогла дістати згоду на виступ пана Андрія, - безпрограшний варіант музичного відпочинку, запалу, шалу - все залежить тільки від вибору перформансу.

Молодий вчитель музики, гітарист з Болгарії - Живко Ніколов навчає невелику групу хлопчиків (поки що!) десь біля року. По ставленню до предмету дітей завжди вгадується стиль вчителя. У даному випадку ми бачимо довір’я, повагу учнів і батьків до цього молодого хлопця. 

Були виконані різні твори відповідного рівня творів і виконання у дуеті з вчителем, з нотами і без. Нестримна уява малює майбутнє цих школяриків, коли гітара стане другом у дружбі й коханні, смуткові і розвагах. Успіху вам, діти! Щасти тобі, вчителю, на добрих учнів!
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса і велич українських традицій очима Марії Корнілевської
Мистецьке об'єднання dotART у співпраці з арт-платформою Exhibit Around та Кафедрою соціології педагогічної культури Краківського Університету запустили фотоконкурс. Марія Корнілевська увійшла до кращих фографів світу, яким вдалось передати життя та побут іммігрантів. Її фотографія, яка була зробленна під час святкування Дня вишиванки у Римі, увійде до каталогу під назвою "Immigrant".
Читати більше