Незвичні скульптури, які наштовхують на глибокі роздуми

8 лютого 2019
Редакція

А ми продовжуємо ділитися з вами мистецтвом. Чергова порція просто неймовірних скульптур — уже в статті. 

"Сила природи"

Прекрасна скульптура Матері-Природи, яка обертає Землю. Автор: італійський скульптор Лоренцо Квінн (Lorenzo Quinn).

Револьвер вузлом, Нью-Йорк, США

Дуло зброї, зав'язане вузлом  символ проти жорстокості біля будівлі штаб-квартири ООН.

Прорив, Філадельфія, США

Скульптура про боротьбу за досягнення свободи через творчий процес.

Мандрівник, Марсель, Франція

Цей вічний «турист» змушує задуматися над суттю життя, цілями та мрією. У кожної людини, яку зображує художник, відсутня частина тіла. Автор замовчує про причини такої інтерпретації людської сутності. Можна лише припустити, що в такий спосіб він хотів показати притаманну кожній людині порожнечу, яку та обов'язково повинна заповнити, відправившись в подорож до самого себе.

 Розширення, США

Скульптура Пейдж Бредлі є двометровою композицією, що складається із постаменту, який світиться, де в позі лотоса сидить оголена жінка. Тіло скульптури розколоте і через тріщини в ньому пробиваються промені світла. Бредлі впевнена, що в кожного з нас є подібне світло всередині. Потрібно тільки знайти спосіб дати йому вихід.

 Мустанги Лас-Колінас, США

Скульптура Роберта Глена зображує дев'ять мустангів — диких коней. Основна ідея скульптури — передати рушійну силу, ініціативу і розкутість дух, які були притаманні Техасу в період його освоєння.

 Пам'ятник жіночій сумочці

Перехід, Вроцлав, Польща

На долю Польщі випало безліч труднощів і поневірянь. Війни, фашистські табори для полонених, диктатура — все це зробило країну такою стійкою і сильною. Вона завжди піднімалася, а дух її залишався непереможним. Цій боротьбі і присвячена ця скульптурна група.

 Туфлі на березі Дунаю, Будапешт, Угорщина

Пам'ятник присвячений пам'яті загиблих євреїв, яких розстрілювали в роки Другої світової війни по всій Європі. У січні 1945 року їх підводили на край набережної, наказували зняти взуття і розстрілювали, багато ще живими падали в холодну воду і гинули. Вода в річці була червоною від крові. Пройшли вже десятки років після закінчення війни, але забувати про всі її жахи не варто і до цього дня ...

Гіпопотам, Тайбей, Тайвань

Скульптура в зоопарку служить знаком того, як важливо берегти диких тварин.

П'єдестал. Автор — Александра Рівз

Гігантські коні Келпі, Шотландія

Тридцятиметрові скульптури Енді Скотта задумані як нагадування про важливу роль коней в історії Шотландії. Дві скульптури заввишки з десятиповерховий будинок — візуальна домінанта еко-парку Хелікс. Скульптури отримали назву «Келпі» на честь міфічних водяних духів, що живуть в шотландських річках і озерах, здатних перетворюватися в різних тварин, але найчастіше приймають подобу коня.

 Поет Міхай Емінеску, Онешті, Румунія

Скульптура встановлена в честь Міхая Емінеску, шанованого румунами і молдаванами як святого. На честь нього і встановлена ця скульптура, яка прекрасно виглядає під час заходу сонця.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com