Неймовірні винаходи ХХ століття, про які ви точно не знали

3 грудня 2018
Kelsey Keff

Винахідники минулого століття старанно намагалися допомогти науково-технічному прогресу. Звісно, всі люди створювали незвичайні пристрої настільки добре, наскільки їм дозволяло матеріальне становище.

Багато хто користувався різними підручними засобами або купував дешеві механічні деталі на ринку. Люди винаходили постійно, придумували щось нове і показували свій винахід сусідам, друзям, а пізніше  і всьому світу.

Сьогодні поговоримо про найцікавіші.

Рятувальний жилет з велосипедних шин

Що робити, якщо на кораблі немає рятувального жилета? Його можна зробити з велосипедних шин. Саме такі жилети пройшли тестування і показали гарні результати в Німеччині 1924 року.

Велосипед ХХ століття

Універсальний велосипед, який дозволить вам кататися і по землі, і по воді. Зроблено цікавий транспорт у Франції 1932 року. Максимально допустима вага — 130 кілограмів.

Автомобіль-неваляшка

Суперавтомобіль-неваляшка (1930 рік) дозволяє пересуватися по горбистій місцевості, ямах, западинах.

Комфортний капелюх-радіо

Капелюх-радіо дає можливість бути в курсі всіх подій, не прив'язуючи людини до певного місця, наприклад, до будинку або роботи.

Піаніно для людей з обмеженими можливостями

У світі так багато людей з обмеженими можливостями. На жаль, медицина в той час ще тільки починала активно допомагати знерухомленим. 1936 року один британець винайшов для своєї дочки піаніно, яке може звисати прямо над ліжком.

Окуляри для читання лежачи

Ви любите читати лежачи? Іноді так складно вибрати ідеальну позу в ліжку, щоб було зручно читати. В Англії 1937 року було створено цікавий винахід  окуляри, які за допомогою дзеркал і лінз дозволяють людині читати лежачи.

Автомобіль з лопатою

У Франції 1925 року придумали спеціальні лопати, які кріпилися до автомобіля. Цей винахід мав допомогти скоротити кількість жертв серед пішоходів в автокатастрофах.

GPS-навігатор 30-х років

GPS-навігатор був створений ще 1933 року. Усередині невеликої металевої коробки була скручена карта. Швидкість прокрутки рулона залежала від швидкості руху автомобіля.

Компактний складаний міст

У Нідерландах 1925 року для надзвичайних ситуацій був створений складаний міст, який легко можна було перевозити в візку. Він міг витримати масу 10 осіб.

Маски на випадок хуртовини

У північній частині Канади 1939 року люди втомилися від сильних хуртовин та колючого снігу, які іноді сильно травмували обличчя. Один хитрий винахідник придумав спеціальні маски на випадок хуртовини.

Незвичайний фен для волосся

Цікавий пристрій для сушки волосся, який не знайти на полицях магазинів з електронікою. Цей своєрідний фен з'явився в минулому столітті, на жаль, там і «залишився», не дійшовши до нашого часу.

Дитяча коляска-протигаз

Перед початком Другої світової війни в Англії надійшли в продаж спеціальні дитячі коляски, які захищали від газу і різних домішок. Коляски планували використовувати в разі газової атаки.

Револьвер-фотоапарат

1937 року в Америці придумали безпечний револьвер, який робив відмінні фотографії при натисканні на курок.

Засіб проти похмілля від Max Factor

 1948 року співробітники Max Factor придумали для знаменитостей спеціальні маски з холодним компресом. Використовували такий винахід особливо любительки алкогольних напоїв.

Велосипед для всіх членів сім'ї

Цікавий велосипед зі швейною машинкою винайшли в Америці 1938 року. Такий винахід знадобився б, якби мама не могла відірватися від своєї швейної машинки і відмовлялася йти на прогулянку.

Читайте свіжі новини з факс-газетою

Найсвіжіша газета 1937 року  газета-факс. Усі свіжі новини автоматично з'являлися у людей вдома. Такий винахід можна порівняти з сучасним інтернетом, в якому можна знайти всю інформацію, при цьому немає необхідності виходити з дому.

Джерело  tut-cikavo.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com