ЗАПУСК УКРАЇНСЬКОГО VOGUE: ГОЛОВНІ ФАКТИ ПРО ЖУРНАЛ

12 квітня 2013
Редакція

До виходу першого номера Vogue Ukraine, на який з нетерпінням очікують у березні, редакція UA Modna згадала найцікавіші факти з життя ідеального глянцевого бренду.
 


Перший номер Vogue вийшов в далекому 1892-му році, в часи, коли у нас ще не всюди була розвинена писемність, не те, що мода. Засновником став Артур Болдуін Тернер, який керував випуском журналу до самої смерті.
 


Починаючи з 1960 років, з приходом Діани Вріланд в якості головного редактора, Vogue першим з жіночих журналів починає фокусуватися на молоді, приділяючи увагу сексуальної революції, андеграундного мистецтва, сучасній моді і будь-яким іншим питанням, які стосувалися сексуальності.


Незважаючи на всі свої революційні амбіції у минулому, Vogue більше за будь-який інший журнал представляє інтереси й цілі культурно-освічених жінок, і є речовим доказом емансипації впродовж останнього століття.
 


На сьогоднішній день, Vogue видається в 18 країнах і 1 регіоні, українське видання стало 20-м за порядком.
 


Vogue першим в історії поміняв визнаний усіма стандарт обкладинки, де завжди з'являлося тільки обличчя моделі. Журнал ввів новий канон - фотографувати три-чверті тіла героїні, прибравши таким чином обличчя з-під пильної уваги і поставивши на перше місце одяг і тіло.
 


Vogue першим запропонував комбінування джинсів і високої моди, що в корені поміняло ставленя людей до класовості в одязі.
 


Vogue може похвалитися найбільш тривалим головним редакторством в історії - Анна Вінтур, одна з найвпливовіших особистостей в історії моди 20-го століття, очолює американський Vogue вже 25 років.
 


Обкладинка Vogue стала першою в історії обкладинкою з темношкірою моделлю, якою стала Наомі Кембел.
 


У 2007 році Vogue випустив рекордний Вересневий номер, що складається з 840 сторінок, вагою в 5 фунтів. Разом з номером вийшов документальний фільм про підготовку цього легендарного випуску, який знімався по ходу роботи і зайняв більше 8-ми місяців.


У 2008 році Vogue став жертвою інтенсивної критики через обкладинку із зіркою баскетболу Джеймсом ЛеБрон і Жизель Бюндхен, де вони знаходилися в позі, що нагадує позу Кінг-Конга, коли він тримав свою кохану Фей Рей.
 


У 2012 році Vogue побив свій же рекорд Вересневого номеру 2007 року, випустивши на цей раз ювілейний номер журналу в 916 сторінок, викликавши обурення американської пошти та служби доставки, які відмовлялися доставляти номер через надмірну вагу.
 

 
У 2011 році Vogue став першим журналом, який дозволив поставити на обкладинку жінку у віці 62-х років. Незважаючи на те, що цією жінкою була Меріл Стріп, обкладинка викликала великий резонанс, тому як до цього вік кавер-жінок модних журналів у середньому не перевищував позначки 30,3 років.


Березневий номер Vogue Україна буде коштувати 33 грн. На обкладинці першого номеру - топ-модель українського походження Дарія Вербова. Уже працює сайт vogue.ua
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com