Не витрачайте час на чоловіка «можливо»

У чоловіка «Можливо» дуже легко закохатися. Особливо, якщо він чемний, розумний, чарівний, амбітний і красивий. Але «Можливо»  це чоловік, який не збирається приділяти вашим відносинам свою увагу, не збирається викладатися на повну.

О ні, він не з тих холодних і відсторонених типів, які дивляться на жінок, як на іграшки, зовсім ні. Він люблячий і навіть досить уважний, і він хоче, щоб у вас все вийшло. Але ви відчуваєте, що все-таки в стосунках чогось не вистачає, навіть якщо ви не можете точно сказати, чого.

В тому-то й проблема з чоловіком «Можливо». У моєму житті вже був один чоловік «Можливо», і я дуже довго відкривала для нього і себе купу всяких відмовок, намагаючись пояснити, чому все-таки залишаюся з ним. Поділюся з вами, на що були схожі наші відносини, і як я відчувала себе в них від початку і до самого кінця.

Отже ...

Можливо, він подзвонить вам з роботи, щоб почути ваш голос, і дізнатися, як пройшов ваш день.

Можливо, він вислухає вас, коли ви намагаєтеся розповісти йому про якусь особисту проблему.

Можливо, він піде з вами на весілля вашої двоюрідної сестри або на день народження вашої подруги.

Можливо, він дійсно зайнятий, і у нього немає часу побачитися з вами або відповісти на ваш телефонний дзвінок.

Можливо, він дійсно любить вас, але не знає, як показати свої почуття.

Можливо, він просто надто зациклений на своїй роботі.

Можливо, він не ігнорував вас, коли ви писали йому, що дуже за ним скучили.

Можливо, він дійсно хоче бачити вас у своєму житті, але через якусь емоційну травму він просто не може зробити перший крок.

Можливо, він просто забув про побачення.

Можливо, він не хотів забути про ваше побачення.

Можливо, він просто боїться сказати «Я тебе люблю».

Можливо, він скоро буде готовий.

Цей список можна продовжувати безкінечно, але зміст його в тому, що часом вам просто не варто витрачати час і енергію на такого чоловіка.

Чи не задовольнятись відмовками «можливо», бо це жахливо виснажує. «Можливо» - це опис того, кому ви не так вже й потрібні. Краще дочекайтеся правильного чоловіка. Він покаже вам, що таке любов без відмовок.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

«Я можу бути розумною, коли це потрібно, але чоловікам це не подобається». Чесна історія Мерилін Монро
Секс-символ 1950-х років. Була бажана чи не кожним чоловіком, зразком наслідування у жінок, безліч людей знали фільмографію Мерилін Монро напам'ять, а різні кінокомпанії запрошували її зніматися за величезні гонорари. Та якою насправді була фатальна білявка?
Читати більше