Назвали дату публікації одразу двох нових книг про всесвіт Гаррі Поттера

Пройшло два десятиліття з тих пір, як лондонське видавництво Bloomsbury опублікувало дитячу книгу про хлопчика-чарівника "Гаррі Поттер і філософський камінь". А восени всіх фанів поттеріани чекає чудовий сюрприз! 
 
24tv.ua
 
Одразу дві нові книги про всесвіт Гаррі Поттера, присвячені 20-річчю публікації першого видання про чарівний світ, видавництво Bloomsbury опублікує вже у жовтні 2017 року. 

Як пише Distractify, презентація книг відбудеться в Британській бібліотеці. Експозиція "Історія магії" буде проходити з жовтня до лютого.Перша книга буде називатися "Гаррі Поттер: "Історія магії, екзаменаційна книга". Вона буде присвячена всім чудовим курсам, які викладаються в Хогвартсі.

Друга книга матиме назву "Подорож по історії магії". Читачі будуть вивчати світ за заклинаннями, як знамениті чарівники та відьми.
 
ukraineartnews.com
 
Крім того, Entertainment Weekly повідомляє, що в жовтні випустять ілюстровану версію третьої книги серії "Гарри Поттер і в'язень Азкабану".

Нагадуємо, що 31 липня 2016 у продаж надійшла нова книга про всесвітньо відомого хлопця-чарівника "Гаррі Поттер і прокляте дитя". Вона побила усі рекорди продажів.

За матеріалами: ​ukraineartnews.com та ​24tv.ua
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше