Найстаршій українці виповнилося 117 років

5 липня 2017
UAPOST.US
Найстаршій жінці України Христині Нагорній виповнилось 117 років. Бабуся мешкає у селі Жадове Семенівського району на Чернігівщині.

У свої 117 вона скаржиться на зір, бо не може займатися улюбленою справою — шиттям і плетінням. Втім, її здоров'ям не надивуються лікарі.
 
uapost.us
У 100 років ще тримала корову, а в 110 - порала город, розводила кролів, птицю, сама тримала кабанчика. Тепер вже не подужає.

Більше 30 років пропрацювала у колгоспі: біля коней, свиней, курей, двадцять років — біля корів.

Зараз живе сама. Поховала чотирьох чоловіків. Доглядають бабусю соціальні працівники.

На її адресу виклики бувають хіба через те, що в горлі дере.

Про себе каже: "неграмотна і розписуватися не вмію", бо "до школи не віддавали". Але рахувати вміє.Бабця була відомою не лише в своєму районі, а й поза ним — знімала ляк, лікувала болячки і ворожила на картах.

Минулого року потрапила до Національного реєстру рекордів України як "найстарша жінка в Україні".

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

За лаштунками операції "Гроза". Частина 2
​23 серпня 1939 року у Кремлі був підписаний пакт Молотова-Ріббентропа. Цю подію зафіксувала безпристрасна кінокамера, яка зафіксувала Молотова і Ріббентропа, які підписують договір, а за їхніми спинами немов два змовники про щось шепотілись Сталін – ідейний натхненник операції «Гроза», і її розробник – майбутній Маршал СРСР Шапошников.
Читати більше
Вірменська молодь вимагає змін. Деякі особисті враження після молодіжної сесії AYSOR
Про вічну дружбу російського і українського народів, про вірменських жінок на кухні, кав'ярні, де не курять, та інші враження від Вірменії після молодіжного форуму.
Читати більше