Найрозповсюдженіші помилки чоловіків під час сексу

29 листопада 2019
Лесічка Кіт

Багатьом чоловікам не завжди властиво здогадуватися, якими своїми діями під час інтимної близькості вони завдають партнерці незручностей. Геть не всі ласки, якими обдаровує коханець в запалі пристрасті свою обраницю, приносять їй задоволення. Деякі з них можуть заподіювати партнерці психологічний і фізичний дискомфорт, у результаті чого жінка не отримує задоволення від сексу.

Якщо ви часто стикаєтеся із ситуацією, коли кохана жінка намагається ухилитися від занять сексом, посилаючись на головний біль і втому, можливо, ви робите з нею в ліжку щось, що їй не подобається. Які ж типові помилки допускають чоловіки, займаючись сексом зі своєю обраницею? Спробуємо знайти відповідь на це запитання. 

Сексологи виділяють ряд дій, вироблених коханцем під час статевого акту, здатних заподіяти жінці дискомфорт і відбити у неї бажання інтимної близькості з ним: 

1. Не кожній жінці подобається, коли партнер навалюється на неї під час сексу всім тілом. У цьому випадку вона притиснута його вагою, позбавляється можливості дихати на повні груди. Не слід забувати, що за показником ваги чоловіки перевершують жінок. Під час занять любов'ю в класичній «місіонерської» позі чоловіки часто вдаються до того, щоб покластися на витривалість своєї обраниці, лягаючи на неї всім тілом. При цьому вони можуть не думати про те, що в такому напівпидушеному стані партнерка виявляється в положенні, коли їй стає не до пристрасті та оргазму.

2. Не варто наполегливо вимагати від партнерки задовольнити вас орально, опускаючи її голову до статевого органа. Пам'ятайте, що подібні ласки є актом доброї волі. Жінка сама повинна хотіти цього. В іншому випадку вона стикається з примусом, нехай навіть і в м'якій формі. Не примушуйте її до дій, яких в наразі вона не бажає. 

Якщо вам дійсно дуже хочеться такого роду ласк, краще спровокуйте її власним прикладом. Так вона набагато охочіше займеться з вами оральним сексом і захоче принести задоволення. 
 

3. Багатьом жінкам неприємно чути під час занять любов'ю команди від партнерів, що і як їм робити. Чоловікові слід пам'ятати, що його обраниця не солдат, а він не головнокомандувач, який віддає накази новобранцю. Краще підбадьорюйте свою партнерку, коли її дії приносять вам задоволення. Хваліть її, говорите про те, що вам подобається. Це підбадьорює набагато більше, ніж віддані командним голосом накази «лежати», «виконувати», які доречні тільки в казармі.

4. Зовсім не кожна жінка приходить в захват від того, що її обранець під час сексу вихваляє свої розміри і розхвалює свою чоловічу гідність. Вона чекає від партнера уваги до себе, а не самовихвалянь в очікуванні компліментів і захоплених реплік. Не отримуючи цього, жінка відчуває моральний дискомфорт, через який може не отримувати задоволення під час занять сексом. 

5. Багатьох представниць слабкої статі не надихає, коли партнер починає проявляти надмірну фантазію щодо любовних позицій. Вигадка і різноманітність в сексі заохочуються дамами доти, поки від них не потрібні навички гімнастки, акробатки, цирковий артистки. Запропоновані пози не повинні нести загрозу здоров'ю, приводити до вивихів і переломів. Секс повинен бути в задоволення!

Уважне ставлення до партнерки під час сексу, вміння прислухатися до її бажанням допоможе уникнути неприємної ситуації, коли улюблена жінка починає уникати інтимної близькості.

Здійснено переклад.

Зображення — pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Зоря Вечірня 30 листопада 2019
Гидота.
Незвідана Греція та її історичні й природні дивовижі
Країна, про яку йтиметься далі, стабільно входить до топу найбільш відвідуваних туристами держав і після зустрічі з нею відразу закохує у себе. Чудовий клімат, тепле і чисте море, комфортабельні пляжі, мальовничі острови та унікальні історичні пам’ятки — усе це чарівна Греція.
Читати більше
ФОТОДОБІРКА УКРАЇНСЬКИХ МІСЦЬ НЬЮ-ЙОРКА (ЧАСТ. 3)
Прогулянка Україною посеред Нью-Йорку. У цій частині: титулований футбольний клуб, альма-матер Квітки Цісак, видатна кредитівка, знамените молодіжне об 'єднання та інші цікавинки.
Читати більше