Найпоширеніша брехня про гроші, яку ми постійно собі повторюємо

19 квітня 2016
Cikavoznaty.com.ua

Якщо ви зароблятимете більше, ви зможете більше заощадити, чи не так?

На думку Патріції Вашингтон, автора книги "Реальні відповіді про гроші для жінок: Як виграти матеріальне суперництво з або без чоловіка?", все зовсім не так.


Вона пояснює, що думки про те, що ви почнете накопичувати гроші, коли ваш дохід збільшиться – це найпоширеніша брехня, яку люди собі повторюють.

Вона стверджує, що спостерігаючи за артистами, спортсменами та селебрітіс, у яких мільйони доларів "витікали, мов пісок крізь пальці", вона точно переконалась: наявність грошей не гарантує правильного їх використання.

"Як ви зараз витрачаєте 100 доларів, так витратите і 1000", говорить вона. "Скільки б грошей не з'явилось на рахунку, ви лишаєтесь тією ж людиною: з тими ж звичками, життєвими принципами і поведінкою. Справа не в тому, скільки ви заробляєте. Справа в тому, щоби бути більш дисциплінованими у ставленні до грошей, які маєш. Коли люди хочуть чогось в довгостроковій перспективі, це дає їм змогу втриматись від надмірних витрат сьогодні."

Також вона додає, що фрази на кшталт "коли я буду заробляти більше" не вказують на конкретний час. "Коли-небудь – не календарна дата. Нам дійсно варто почати працювати заради своєї мети і бути готовим діяти, а не розмірковувати!"

Якщо ви серйозно налаштовані, готові змінити свій спосіб життя і відмовитись від деяких звичок заради своєї мети, Вашингтон радить не відкладати це до наступного року, випуску з університету, дня народження або часу, коли всі борги будуть сплачені. "Нам завжди щось заважає, ми завжди шукаємо цапа-відбувайла!"

Фінансовий радник Девід Бах, автор "Автоматичного мільйонера", рекомендує використовувати стратегію "в першу чергу заплати собі". Більшість людей спочатку оплачує свої регулярні платежі, фіксовані витрати, а також деякі "хочу", тому в їх розпорядженні зостається дрібний залишок. "Це помилкова система", пише Девід. "Кожного разу, коли гроші закінчуються, здається, що їх було замало! Замість заощадження із залишків, виділіть конкретну суму, яку вам потрібно відкладати, і віднесіть її до ваших обов’язкових платежів, таких як орендна плата, харчування або гроші на проїзд. А вже те, що залишається, витрачайте на розваги та інші необов’язкові потреби".

Вашингтон пояснює, що вам не варто намагатись відкласти весь свій заробіток за один раз. Просто робіть по одному маленькому кроку в правильному напрямку. Вона також рекомендує встановити програму або мобільний додаток, який допоможе керувати власним бюджетом, і одразу почати ним користуватись.

Від CIKAVOZNATY.COM.UA

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Стрільба з лука: основні правила, які має знати новачок
Нещодавно ми вже розповідали вам про лучний спорт в Україні. Сьогодні продовжимо тему й поговоримо, де новачкові отримати більше правдивої інформацію про стрільбу, а також чи можливо без допомоги спеціаліста навчитися стріляти.
Читати більше
Обираємо готель для відпочинку в Єгипті: на що звернути увагу
Обираючи тур, потрібно знати деякі нюанси: тільки в цьому разі відпочинок повністю відповідатиме вашим очікуванням. Який сервіс пропонують туристам на курортах Червоного моря та на що звернути увагу, бронюючи готель, ми вам зараз розкажемо.
Читати більше