Найкрасивіші українські дівчата: знайомимось із переможницями конкурсу "Міс Україна"

17 липня 2014
Редакція
Мабуть, вам не раз доводилося чути й переконуватися на всласні очі, що в Україні мешкають найкрасивіші дівчата у світі. Отож сьогодні, для того, аби підтвердити вищесказане, UA Modna вирішила показати вам кращих з кращих. Пані та панове, до вашої уваги переможниці конкурсу "Міс Україна"!

Міс Україна 1991 - Ольга Овчаренко (Київ)


Модель агенства LA MODELS, працювала з відомим фотографом Томом Кері. Наразі проживає в США.

Міс Україна 1992 - Оксана Сабо (Кіровоград)


Перше місце на "Міс Україна" за кращий національний костюм. Сьогодні Оксана Сабо працює менеджером із продажів в компанії.

Міс Україна 1993 - Ірина Барабаш (Харків)


Фіналістка  "Міс Всесвіт-94". 

Міс Україна 1994 - Терезія Лазаренко (Ужгород)


Відразу після перемоги на конкурсі вийшла заміж, і через це не поїхала на "Міс Європа". Україну на міжнародному рівні представляла перша віце-міс.

Міс Україна 1995 - Влада Кердіна (Бровари)


Закінчила модельну  школу, має музичну освіту. З часом стала однією з найвідоміших володарок звання "Міс Україна". Сьогодні Влада Литовченко - засновник і керівник модельного агентства "Карін".

Міс Україна 1996 - Наталія Швачко (Єнакієво)


В 2000 стала Міс Україна Всесвіт та вийшла заміж за американського мільйонера.

Міс Україна 1997 - Ксенія Кузьменко (Харків)


Зробила кар'єру на київських подіумах, після чого все ж таки обрала сім'ю і дітей. Проживає у Києві та Брюсселі.

Міс Україна 1998 - Олена Спіріна (Харків)


Зараз Олена має сім'ю та проживає у Москві.

Міс Україна 1999 - Ольга Савинська (Харків)


Зараз Ольга працює моделлю і підкорює київські подіуми.

Міс Україна 2000 - Юлія Линьова (Запоріжжя)


Юлія вирішила не пов'язувати свою долю із модельною кар'єрою. "Я ніколи не пов'язувала і не пов'язуватиму своє життя з модельним бізнесом, тому що це найдурніше, що лише можна зробити", - сказала вона.

Міс Україна 2001 - Олександра Ніколаєнко (Одеса)


Олександра здобула місце в 10-ці на "Міс Світу-2001". Ще один титул "Міс Україна" вона отримала в 2004 році, після чого поїхала на міжнародний конкурс "Міс Всесвіт-2004". Сьогодні Саша є однією з найвідоміших телеведучих в Україні. Вона також започаткувала власний конкурс краси - "Міс Україна Всесвіт". Олександра заміжня, її чоловіком став мільярдер Філ Раффін.

Міс Україна 2002 - Олена Стогній (Київ)


Перша киянка, яка отримала титул "Міс Україна-2002", але на "Міс Світу" не поїхала: завадив вік. На той час Олені було 25, а згідно правил конкурсу, учасниці повинні бути молодшими.

Міс Україна 2003 - Ілона Яковлева (Харків)


Переможниця конкурсу Miss Ukraine World-2003. Після представляла Україну на Міс Світу-2003 в Китаї. Проживає у Москві. Її обличчя можна знайти на обкладинках чоловічих журналів.

Міс Україна 2004 - Леся Матвєєва (Київ)


Представила Україну на конкурсі Міс Світу-2004 в Китаї, де увійшла до топ-10 конкурсу купальників Міс Світу. Одружена з столичним бізнесменом Левом Пархаладзе.

Міс Україна 2005 - Юлія Пінчук (Нововолинськ, Волинська обл.)


Обрала кар'єру моделі, проживає у Києві, час від часу беручи участь у показах вітчизняних дизайнерів.

Міс Україна 2006 - Ольга Шилованова (Харків)


Переможиця 16-го національнго конкурсу з вибору представниці на Міс Світу.  Королева Харкова і друга віце Міс Бікіні Всесвіту-2005.

Міс Україна 2007 -  Ліка Роман (Ужгород)


Дівчина закінчила факультет міжнародних відносин у Київському славістичному університеті. Здобувши титул "Міс Україна 2007", поїхала на конкурс "Міс Світу", представляти Україну в Китаї.

Міс Україна 2008 – Ірина Журавська (Київ)


Після перемоги на "Міс Україна 2008" представляла Україну на конкурсі "Міс Світу 2008". Однак першими її титулами були: "Віце-міс Донбас 2007" та "Міс Інтернет". Будучи моделлю Журавська працювала з вітчизняними дизайнерами. До речі, у неї є контракт з агентством KARIN MMG, що належить Владі Литовченко (яка, як ми пам'ятаємо, стала Міс Україна 1995 року).

Міс Україна 2009 – Євгенія Тульчевська (Дніпропетровськ)


Українська модель. Представляла Україну на конкурсі "Міс Світу 2009", що проходив у Південній Африці.

Міс Україна 2010 – Катерина Захарченко (Одеса)


Дівчина подала заявку на конкурс за день до змагання і її прийняли, оскільки Валерія Толмачева із Севастополя травмувала ногу і не могла брати участі у змаганні. 30 жовтня Катерина представляла Україну на конкурсі "Міс Світу" в Китаї, але, на жаль, їй не вдалось потрапити до першої двадцятки учасниць.

Міс Україна  2011 – Ярослава Куряча (Вінниця)


Займається хореографією. Викладає у музичній школі. Перший титул здобула у 2009 році, ставши "Першою віце-міс Вінниця". Брала у часть у конкурсі "Перлина Чорного моря" у Севастополі і перемогла. А у 2010 році на конкурсі краси "Foto Model" у Києві отримала корону Віце-міс. На конкурсі "Міс Світу 2011", у жовтні-листопаді 2011 року, дівчині вдалось потрапити до першої п'ятнадцятки.

Міс Україна 2012 –  Каріна Жиронкіна (Харків)


Почала свою модльну кар'єру ще з 13 років. Першу перемогу здобула у 16 років на конкурсі "Miss Fashion TV". Вчиться на заочному відділенні Харківської академії дизайну та мистецтв. Після перемоги представляла Україну на конкурсі "Міс Світу", що проходив в Ордосі (Китай)

Міс Україна 2013 –  Анна Заячківська (Івано-Франківськ)


Українська модель, акторка, виконавиця авторських пісень; за освітою: художник-іконописець. Анна представляла Батьківщину на конкурсі краси "Міс Світу 2013" в Індонезії (о. Балі), з наступними результатами: 3 місце у конкурсі талантів з авторською піснею "Moment of glory", місце у "Top-10 beach fashion" та у "10 top models of World".
 
Щороку, згідно традиції новообрана Міс Україна представляє свою країну на "Міс Всесвіт". Давайте поглянемо на статистику успіхів найкрасивіших Українок!
 


Наостанок, аби не бути надто багатослівними (фото говорять самі за себе), залишається згадати цитату Федіра Достоєвського, який сказав "Краса врятує світ".

Матеріал підготовано для Редколегії UA Modna
Автор - Анна Рябушенко
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com