National Geographic визначив десятку найкращих тревел-фото 2016 року

4 липня 2016
Маргарита
Офіційне видання Національного географічного товариства National Geographic в рамках щорічного тревел-фото конкурсу визначило десятку найкращих знімків 2016 року. Переможцем стало фото Ентоні Лау "Погонич коней", зроблене у Внутрішній Монголії.

Це фото, за зізнанням самого автора, було несподіваним, адже несприятлива погода зимового ранку не залишала надії на успішну реалізацію задуму. Проте, Лау все ж таки вдалося зробити успішний знімок, що подарувало йому перемогу в конкурсі.

В категорії "Природа" переможцем став знімок двох лисиць, котрі біжать по снігу на острові Хоккайдо в Японії, а перше місце в категорії "Міста" - отримало фото японця Такаші Накагави, зроблене в медресі Бен Юсефа в Марракеші, Марокко. 
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Закохатися за 4 хвилини: 36 запитань, які змінять вас
20 років тому психолог Артур Арон провів експеримент, завданням якого було виникнення любові в лабораторних умовах між абсолютно незнайомими чоловіком і жінкою. Інгредієнтами формули кохання були 36 запитань. Ви будете здивовані!
Читати більше
Яніна Соколова: «Коли з тобою щось стається – це сигнал, що треба щось віддати»
Телеведуча розповіла про те, що найбільш обурює в реакції суспільства на людей із онкологічною хворобою, що має змінитися в країні у сфері лікування таких пацієнтів та чи важко було викладати на загал історію власної боротьби.
Читати більше