натхнення вихідного дня

24 серпня 2016
Аліна
Ранок середи сьогодні як ніколи прекрасний, адже маємо вихідний-маленьке свято серед робочого тижня. Та не варто розслаблятись. Слід зробити цей день якомога продуктивнішим, щоб вечір провести якнайкраще в колі близьких та друзів, добре відпочиваючи після вдало зробленої роботи. Ось вам трішки мотивації:
Не варто боятись змін. Неважливо, які вони-погані чи хороші, призведуть до якогось результату чи ні. Зміни формують безцінний життєвий досвід, і боятись їх всеодно, що боятись жити. Можна довго зволікати, скидаючи все на неготовність до чогось нового, але саме через оцей недолугий і необґрунтований страх можна пропустити найяскравіше, що могло б статися і з'явитися на життєвому шляху, аби розум не затуманили дурні сумніви.
По-перше, саме завдяки змінам наше життя наповнюється новими фарбами. Так, звичайно це може бути і смугаста "зебра", і різнобарвна палітра вражень, але вони, попри все, змушують нас не стояти на місці, прагнучи з кожним разом чогось нового.
По-друге, "ні про що не турбуватись, ні за чим не турбуватись — значить, не жити, а бути мертвим, адже турбота — рух душі, а життя — се рух". Дотримуючись загальноприйнятого життєвого напрямку по типу "навчання-робота-сім'я", люди автоматично втрачають певну індивідуальність, не вважаючи за потрібне додавати до цього шляху інші яскраві компоненти.
По-третє, злети і падіння-запорука формування впевнених поглядів і тренування сили духу. Беручись за щось нове, ми не одразу можемо досягти успіху, але кидати розпочату справу нерозумно і є лише проявом слабкості. Наприклад: Томас Едісон проводив у своєму робочому кабінеті щонайменше по 19 годин, доводячи і розглядаючи свої теорії, допрацьовуючи власні винаходи.
Пінк, Дженіфер Еністон, Бред Піт та багато інших відомих зірок на початку своєї кар'єри працювали касирами в закладах швидкого харчування, посудомийками, прибиральницями, кур'єрами, роздавачами флаєрів, але, прокинувшись одного ранку, просто вирішили, що вже досить спотворювати своє життя і почали змінювати його. Результати ви бачите самі.
По-четверте, мрійте, дійте, прагніть, будьте губками для ідей, втілюйте задумане в життя, відкривайте серця для нових почуттів і тоді ви точно знатимете, що не буває нудних і сірих буднів, є лише непрагнення і страх щось змінювати.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com