Наталка Щерба та її "Часове ім'я"

26 лютого 2020
Редакція

Цікава захоплива література — це чудовий спосіб відпочити, відволіктися від щоденних клопотів, можливість зазирнути до своїх думок, спогадів, мрій і фантазій. Якщо ж книга розповідає про подорожі у часі, керування сновидіннями, магію та надможливості, отримані у спадок, суперздібності абощо, то вона навчить брати приклад з героїв прочитаних творів, можливо, навіть підсвідомо, аналізувати власну поведінку, шукати різні варіанти вирішення нестандартних проблем, робити певні висновки, які впливатимуть на світогляд в цілому. 

Таємниці Часодійного світу не закінчуються

На сайті Видавничого дому «Школа» ви можете купити вигідно в перекладі українською такі книжки популярної сучасної письменниці Наталії Щерби:

  1. серія «Часодії» — пригоди Василини та Феша у світі, де править Час, прагне володарювати злий дух Астрагор та триває боротьба за уникнення зіткнення між фентезі-світами Осталою та Ефларою; 
     
  2. серія «Чароділ» — пронизана магією карпатських гір історія про дівчину Тетяну, яка через браслет-ящірку зі скриньки від прабабусі успадкує здібності чаклувати й шукатиме світ Чародолу;
     
  3. серія «Лунастри» — оповідь про дві фантастичні раси — астрів та лунатів, пошуки таємничого Астралісу, боротьбу місячного та зоряного сяйва.
     
  4. «Королева часу» — святкова передноворічна історія про Час, який робить подарунки під подушку слухняним дітлахам та керує всім, що відбувається у фантастичному світі. 

З усіма перерахованими виданнями ви легко потрапите у незвідані місцини (як, наприклад, Ефлара та Остала, де в четвертій частині серії Часодії Часове імʼя трапиться чимало важливих подій: перегони за участі зорепташки, падіння Розколотого замку та ін.), зможете відчути часову магію та стати співучасником сюжету.

«Часове імʼя» — пригоди Василини Огневої тривають, у цій частині читачі стануть свідками її переживань щодо того, чи обʼєднається їхня родина, чи зуміє вона порозумітись із другом, як поводитиметься підступний дух Астрагор?..

Замовляйте книжечки зручним способом

Перед оформленням покупки ви можете роздивитися внутрішнє оформлення книг, ознайомитися з відгуками до них та зазирнути в огляди у блозі та написати власні враження. Для всіх нових покупців на сайті діятиме знижка на перше замовлення, якщо ви підписались на розсилку новин, а для постійних користувачів — накопичувальна система знижок. Купити книгу Часове імʼя в Україні можна також у книгарнях вашого міста або в офіційних торговельних представників «Школи», повний список яких доступний на сайті.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Гавриш Гавриш 27 лютого 2020
А якою мовою пише Наталія Щерба, що її треба було перекладати українською мовою?
Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше
Фотодобірка українських місць Нью-Йорка (част. 1)
Вулиця Тараса Шевченка, кредитна спілка-мільярдер, легендарний український ресторан, де знімають голівудські фільми, представництво України при ООН — усе це та багато іншого, пов'язаного з Україною, ви зустрінете в Нью-Йорку.
Читати більше