Насилля над жінками - справа безкарна

9 жовтня 2015
Валерія
Дорогі читачі, якщо Ви забажаєте знайти статистику щодо насилля над жінками в Україні, то можете не шукати, я сама назву її – 90% жінок страждають від насилля в домашніх умовах  та з боку ґвалтівників і збоченців. Невже тендітну особу можна піддавати насильству, а особливо тим, хто фізично набагато сильніший за жінку? Не подумайте, що це питання риторичне, це глобальна проблема, котру ніяк не можуть подолати та знищити не тільки в Україні, а й у всьому світі!Я чула багато міфів, котрі розповідають, чому чоловіки дозволяють підіймати руку на жінку і це начебто має виправдовувати поведінку сильнішої статі.

По-перше, ревнощі. Так, це дійсно дуже неприємне почуття, котре може виникнути з будь-яких причин. Проте це життєве випробування – чи ти подолаєш це і будеш вищим за почуття недовіри, чи, як то кажуть, випустиш звіра на волю! Але, вибачте мене, ревнощі виникають у кожної людини і це не є аргументом, щоби підіймати руку на жінку!

По-друге, кар’єра. Ми живемо у 21 ст, час, коли жінка може реалізовуватися, адже протягом історії їй і так багато чого забороняли. Тому сьогодні у жінки може бути вища зарплатня, ніж у чоловіка, багато ділових зустрічей та відряджень. Через це вона не може багато часу приділяти чоловікові, тому що намагається довести, що жінка здібна та професіонал у своїй справі! Це також не привід застосовувати насилля, погодьтесь.

По-третє, є такі чоловіки, котрі вважають, що вони є господарями жінки і мають право її повчати, адже звикли, що місце та робота жінки - це дім, де вона має виховувати дітей, готувати, прибирати, прати, а також не забувати про подружній обов’язок на ніч! Це настільки застарілий стереотип, що чоловіки забули подумати сірою речовиною у голові, що насправді хоче жінка! Що не вони є господарями, а самі жінки собі господині і це вже їхнє право обирати, чого вони бажають у житті! Чоловіки, не претендуйте на наші душі – ми їх не продаємо!

Коли жінка зазнала насилля, то має відбутись справедливе покарання для того, хто це вчинив. Але яке це покарання у нашому законодавстві – штраф, адмінарешт, ув’язнення на 5 діб. Що відчуває жінка, коли її побили? Не тільки фізичний біль, а й моральний, котрий лікується не 5 днів, а може й все життя. Тож, чи може очікувати на справедливе покарання кривдник, чи насилля над жінками справа дійсно безкарна?
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати сережки відповідно до форми вашого обличчя
Час від часу ми розповідаємо про те, як світ і мода змінюють одне одного. Мабуть, ви самі це відчуваєте по тому, як змінюються тренди. Адже вони чутливі до культурного підґрунтя. Сьогодні ми поговоримо про прикраси, зокрема про золоті сережки. Розповімо, як правильно обрати і купити золоті кульчики, які будуть личити формі вашого лиця.
Читати більше
ЖИВОПИС ВАСИЛЯ ПОПОВИЧА: НЕЗЕМНА КРАСА КАРПАТСЬКИХ КРАЄВИДІВ, ЧАРІВНІ МІСЬКІ ПЕЙЗАЖІ, СОКОВИТІ НАТЮРМОРТИ
У його роботах немає напруги, драматизму, а є спокій і мальовнича привабливість природи; принадність для прогулянок і споглядання старовинних вулиць і будинків; розкішність зображеного в натюрмортах.
Читати більше
8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше