Наші маленькі талановиті діти

25 грудня 2015
Lili Matiyash
Талант – це таке особливе вміння, що надихає людей на створення чогось особливого, нового.

Вже з раннього дитинства, як тільки дитина навчилася розпізнавати світ, і в подальшому, коли вона вчиться сидіти, ходити, пізнає нові речі та простори, можна спостерігати, як у неї з'являються особливі вподобання.

Одні дітки талановито рухаються під музику, інші наспівують собі під ніс пісеньки, в одних феноменальна пам'ять і вони декламують з раннього дитинства вірші, а ще інші, взявши до рук олівець, можливо, і з маминої косметички, починають малювати всюди, де тільки бачить маленьке митецьке око полотно :)

Дуже важливо, спостерігаючи за дитиною, помітити, що саме їй найбільше подобається, від чого дитина отримує особливе задоволення. Ну і, звичайно, ні в якому разі не наказувати її суворо, якщо полотном для виявлення свого таланту дитина обирає стіни та меблі у квартирі.

Якщо ви помітили, що вашій дитині подобається малювати, купіть їй альбом для малювання, ватмани, олівці, фломастери, фарби і дитина дуже швидко забуде про квартирне майно.

В цьому цікавому процесі - "виявленні дитячих талантів" - особливу роль відіграють батьки, адже саме вони проводять з дитиною багато часу і саме від них залежить, чи буде помічений той чи інший талант дитини, а також підтримка і розвиток цього таланту.

Вже у віці 2-3 років у дитини може чітко проявлятися вміння у певній сфері й цей талант можна відразу ж розвивати. Можна працювати з дітьми вдома, а можна відвідувати з ними спеціальні заклади, що відповідають таланту вашої дитини. Це можуть бути школи танців, малювання чи вокалу, спортивні школі чи інші школи раннього розвитку дітей.

Дорогі батьки не губіть таланти ваших діток! Підтримуйте та заохочуйте їх. Адже саме наші талановиті діти – це світле майбутнє нашої держави і наша особиста радість і гордість.
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше