Наші маленькі талановиті діти

25 грудня 2015
Lili Matiyash
Талант – це таке особливе вміння, що надихає людей на створення чогось особливого, нового.

Вже з раннього дитинства, як тільки дитина навчилася розпізнавати світ, і в подальшому, коли вона вчиться сидіти, ходити, пізнає нові речі та простори, можна спостерігати, як у неї з'являються особливі вподобання.

Одні дітки талановито рухаються під музику, інші наспівують собі під ніс пісеньки, в одних феноменальна пам'ять і вони декламують з раннього дитинства вірші, а ще інші, взявши до рук олівець, можливо, і з маминої косметички, починають малювати всюди, де тільки бачить маленьке митецьке око полотно :)

Дуже важливо, спостерігаючи за дитиною, помітити, що саме їй найбільше подобається, від чого дитина отримує особливе задоволення. Ну і, звичайно, ні в якому разі не наказувати її суворо, якщо полотном для виявлення свого таланту дитина обирає стіни та меблі у квартирі.

Якщо ви помітили, що вашій дитині подобається малювати, купіть їй альбом для малювання, ватмани, олівці, фломастери, фарби і дитина дуже швидко забуде про квартирне майно.

В цьому цікавому процесі - "виявленні дитячих талантів" - особливу роль відіграють батьки, адже саме вони проводять з дитиною багато часу і саме від них залежить, чи буде помічений той чи інший талант дитини, а також підтримка і розвиток цього таланту.

Вже у віці 2-3 років у дитини може чітко проявлятися вміння у певній сфері й цей талант можна відразу ж розвивати. Можна працювати з дітьми вдома, а можна відвідувати з ними спеціальні заклади, що відповідають таланту вашої дитини. Це можуть бути школи танців, малювання чи вокалу, спортивні школі чи інші школи раннього розвитку дітей.

Дорогі батьки не губіть таланти ваших діток! Підтримуйте та заохочуйте їх. Адже саме наші талановиті діти – це світле майбутнє нашої держави і наша особиста радість і гордість.
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Хочете почувати себе щасливішим? Висловлюйте вдячність за маленькі радості кожного дня
Згідно з результатами досліджень, проведеними Гарвардською Медичною Школою, люди, які частіше висловлюють вдячність за позитивні події в житті, почувають себе щасливішими.
Читати більше
Продуктивність може бути небезпечною (краще нічого не робити, ніж робити будь-що)
Журналіст видання The Outline Вінсент Бівінс так втомився від нескінченного обговорення продуктивності в інтернеті, що вирішив дослідити природу цього феномена.
Читати більше
"Завтра", "потім", "пізніше" як стиль життя
Всім нам знайоме відчуття, коли замість того, щоб зайнятись вкрай необхідною справою, ми шукаємо різні способи, щоб її уникнути. Хоча б, на деякий час. "Пізніше, потім, а краще, вже завтра зроблю" ― десь вже чули? Отже, ви обрали правильну сторінку.
Читати більше