Хочете перейти до оформлення чи робити покупки далі?
Нарешті! Мінфін ЗДА опублікував «чорний список» путінських злодіїв
Мінфін ЗДА опублікував на своєму сайті новий список санкцій. У нім – 26 прізвищ (24 росіян і двох іноземних громадян). Крім того, в список потрапили 15 юридичних осіб (14 російських компаній і одна іноземна). Нарешті! Це початок кінця… .
Росія є Абсолютним Злом, яке треба знищити.
На початку списку вказано, що його введення пов'язане з агресією Росії проти України та діями Росії у Сирії. При цьому в окремій заяві Мінфін ЗДА повідомив, що новий чорний список вводиться у зв'язку з «зловмисним діями» Москви, направленими на підрив західних демократій, передає Reuters.
У перелік включили крупних путінських злодіїв Олєга Дєріпаску, главу «Газпрому» Алєксєя Міллера, зятя Путіна Кіріла Шамалова, Сулєймана Кєрімова.
Під санкції також потрапили міністр МВС Росії Владімір Колокольцев, керівник «Росгвардії» Віктор Золотов, керівник «Роскомнадзор» Алєксандр Жаров, керівник банку ВТБ Андрєй Костін, губернатор Тульської області Алєксєй Дюмін (передбачуваний наступник Путіна).
Як наголошується в поясненні, поширеному в п'ятницю Мінфіном ЗДА, активи всіх 24 путінських поплічників і 14 російських організацій, які потрапили під санкції, заморожені на території ЗДА, а американцям заборонено укладати з ними будь-які операції.
«Всі активи під юрисдикцією ЗДА названих осіб і структур або будь-яких інших організацій, заблоковані на підставі закону через те, що вони належать особам, які потрапили під санкції, заморожені. Громадянам ЗДА заборонено вступати з ними у будь-які ділові відносини», – указується в повідомленні відомства.
Крім того, «особи, які не є громадянами ЗДА, можуть зіткнутися з санкціями» за співпрацю з фігурантами переліку в крупному об'ємі або ж за те, що вони діють від їхнього імені. Американські громадяни повинні найближчим часом припинити всі ділові контакти з особами, що потрапили в чорний список, і структурами з Росії.
У список санкцій увійшли 24 поплічників Путіна:
1. Акімов Андрєй Ігоревич, голова правління «Газпромбанка»
2. Богданов Владімір Лєонідович, генеральний директор і співвласник ВАТ «Сургутнефтегаз»
3. Дєріпаска Олег Владіміровіч, мільярдер, якого вважають за причетного до справи про втручання Росії в президентські вибори в ЗДА
4. Дюмін Алексєй Гєннадьєвіч, губернатор Тульської області, входить в трійку лідерів в рейтингу можливих наступників Владамара Путіна на посту президента РФ
5. Фрадков Міхаіл Єфімовіч, директор Російського інституту стратегічних досліджень, який, за даними ЗМІ, розробив план по «розгойдуванню» президентських виборів у ЗДА на користь Трампа, який їх згодом виграв.
6. Фурсєнко Сергєй (Алєксандровіч), президент ФК «Зеніт» (Санкт-Петербург), рідний брат помічника президента РФ Андрєя Фурсєнко
7. Говорун Олєг, начальник управління президента по соціально-економічній співпраці з державами СНД, Абхазією і Південною Осетією
8. Керімов Сулєйман Абусаідовіч, сенатор від республіки Дагестан, який звинувачується у Франції у відмиванні грошей і ухиленні від сплати податків
9. Колокольцев Владімір Алєксандровіч, міністр внутрішніх справ РФ
10. Косачев Константін, голова комітету Ради Федерації по міжнародних справах
11. Костін Андрєй Лєонідовіч, голова правління ВТБ
12. Леоне Мартнез Мігель Хосе (LEONE MARTINEZ, Miguel Jose), громадянин Італії
13. Міллер Алєксєй Борісовіч, голова правління ПАТ «Газпром»
14. Патрушев Ніколай Платоновіч, секретар Ради безпеки РФ
15. Perez Alvear, Jesus, громадянин Мексики
16. Рєзнік Владіслав Матусовіч, депутат Державної Думи
17. Ротенберг Ігор Аркадієвіч
18. Шамалов Кіріл Ніколаєвіч, член правління «Сібура», який, за інформацією ЗМІ, недавно розлучився з передбачуваною дочкою президента РФ Єкатєріной Тіхоновою
19. Школов Євгєній Міхайловіч, помічник президента РФ
20. Скоч Андрєй Владіміровіч, депутат Державної Думи
21. Торшін Алєксандр Порфірьєвіч, заступник голови Банку Росії
22. Устінов Владімір Васільєвіч, повноважний представник президента в Південному федеральному окрузі
23. Валіулін Тімур Саміровіч, начальник головного управління по протидії екстремізму МВС
24. Вєксєльбєрг Віктор Феліксовєч, голова ради директорів групи компаній «Ренова»
25. Жаров Алєксандр Алєксандровіч, глава Роскомнадзора
26. Золотов Віктор Васільєвіч, директор Росгвардії.
У список включено 14 російських компаній:
Агрохолдінг «Кубань» – російська сільськогосподарська компанія з штаб-квартирою в Усть-Лабінську (Краснодарський край), входить до групи «Базовий Елемент» Олєга Деріпаски. Голова ради директорів – Андрєй Олєйнік. У 2012 і 2013 роки входила в топ-5 найефективніших землекористувачів Росії. Виручка в 2015 році склала 10 млрд. рублів.
В кінці 2015 року «Кубань-Агро» підписала угоду з французьким виробником насіння Maпsadour про створення спільного підприємства в РФ, по якому французи повинні були вкласти в компанію до 20 млн. євро для селекційного центру в Росії.
Група компаній «Базовий елемент» («Базел») – російська промислова група, що складається з компаній, які контролюються або входять в сферу бізнес-інтересів Олєга Деріпаски. Структури «Базового елементу» управляють активами і володіють значними долями в десятках компаній. Більшість активів компаній, що входять в «Базовий елемент», в тому або іншому ступені належать компанії Basic Element Ltd, яка, у свою чергу, на 100% належить зареєстрованій на Британських Віргінських островах компанії A-finance, бенефіціаром якої є Деріпаска. Сам Деріпаска також знаходиться тепер під санкціями ЗДА.
Компанія B-finance Limited, через яку Олег Дєріпаска володіє групою компаній En+ Group, що входить в холдинг «Базовий елемент» і контролюючою його активи у галузі енергетики, кольорової металургії і гірничорудної промисловості. Відзначимо, що частина акцій цієї компанії належить «ВТБ Капітал».
Група компаній En+ Group, що входить в холдинг «Базовий елемент» Олєга Деріпаски і контролююча його активи у сфері енергетики, кольорової металургії і гірничорудної промисловості, а також логістики і стратегічно пов'язаних з ними галузях. За станом на кінець грудня 2017 року акціонерами En+ Group були сам Олєг Деріпаска, його сім'я, включаючи дочку Поліну Деріпаску (13%), а також банк ВТБ (7,65%).
Група ГАЗ – російська автомобілебудівна компанія, основних акціонером якої є Олєг Дєріпаска. Штаб-квартира компанії в Нижньому Новгороді. Група ГАЗ об'єднує 13 виробничих підприємств у восьми регіонах Росії, а також збутові і сервісні організації. ГАЗ випускає легкі й середньотонажні комерційні автомобілі, важкі вантажівки, автобуси, легкові автомобілі, силові агрегати і автокомпоненти.
ТОВ «Газпром бурєніє», колишня структура «Газпрому», яка в 2011 році була продана структурам Аркадія Ротенберга, а він, у свою чергу, продав її в 2014 році своєму синові Ігорю Ротенбергу. Відділення компанії присутні практично у всіх регіонах Росії: від області Калінінграда на заході до Камчатки на сході, від Краснодарського краю і Астраханської області до регіонів Крайньої Півночі.
ВАТ «Евросібенерго» – російська енергетична компанія, одна з найбільших приватних компаній в країні по встановленій потужності. Повне найменування – «Відкрите акціонерне товариство «Евросібенерго». Це другий за величиною актив En+ Group після «ОК Русал». «Евросібенерго» входить в компанію En+ Group (100%-ний власник компанії). Власником En+ Group є Олег Деріпаска, який тепер знаходиться під санкціями ЗДА.
«Ладога менеджмент» – російська компанія, яка займається інвестиціями в галузі нафтохімії. Президентом компанії є Кіріл Шамалов, якого називають чоловіком дочки президента Єкатєріни Тіхонової.
ВАТ «ЕнПіВі Інжиніринг» (NPV Engineering), головою ради директорів якої є Ігор Ротенберг, син Аркадія Ротенберга.
«Ренова» – російська приватна бізнес-група, яка контролюється Віктором Вєксєльбергом. Він є і головою ради директорів компанії. «Ренова» – акціонер ТНК-ВР, «Російського алюмінію» (UC Rusal), «Комплексних енергетичних систем», «Російських комунальних систем», Уральського турбінного заводу, «Аеропорти Регіонів», телекомунікаційної компанії «Акадо», групи Avelar Energy та ін. Вона контролює «Меткомбанк», Недержавний Великий пенсійний фонд та ін.
«Рособоронекспорт» – російська державна компанія, єдиний в країні державний посередник по експорту й імпорту всього спектру кінцевої продукції, технологій і послуг військового і подвійного призначення. Входить до складу державної корпорації «Ростех».
«РФК-банк» (банк «Російська фінансова корпорація»), підконтрольний компанії «Рособоронекспорт». Контрольний пакет акцій банку належить державі. «РФК-банк» знаходиться у сфері інтересів корпорації «Ростех». За даними на березень 2018 року, активи-нетто банку складали 14,4 млрд. рублів (187 місце в РФ).
ТОВ «Русскіє машини» – найбільший російський диверсифікований холдинг, об'єднуючий індустріальні й інжинірингові активи. Створений в 2011 році на базі машинобудівних активів, що належать компанії «Базовий елемент» Олега Деріпаски. Компанія об'єднує активи в автомобілебудуванні (група ГАЗ), залізничному машинобудуванні (ВАТ «Російська корпорація транспортного машинобудування», РКТМ), літакобудуванні (завод «Авіакори»), виробництві дорожно-будівельної та сільськогосподарської техніки.
Об'єднана компанія «Русал» («Російський алюміній», United Company RUSAL, UC Rusal) – російська алюмінієва компанія, один з найбільших в світі виробників. 48,13% «Русала» контролює Олег Деріпаска. 26,5% «Русала» належать Віктору Вєксєльбергу. Акції «Русала» нестримно звалилися (вже на 12%) на новинах про включення компанії та її крупних акціонерів в чорний список Мінфіну ЗДА.
Росія є Абсолютним Злом, яке треба знищити.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Умови використання матеріалів сайту
Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку
Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com
Умови використання матеріалів сайту
Скопіюйте цей код на ваш сайт, або блог:
UA Modna
0
Facebook
Для коментування потрібно увійти
Повідомити про помилку
Аксесуари для телефону Xiaomi
У зв'язку з тим, що смартфон є надзвичайно корисним інструментом, який може супроводжувати нас буквально всюди, варто подбати про відповідні захисні аксесуари.
Читати більше
Читати більше
Натяжні стелі у спальні: створення атмосфери релаксу
Спальня — це місце, де кожний з нас відпочиває й відновлюється після насиченого дня, тому атмосфера релаксу і затишку в ній грає надважливу роль.
Читати більше
Читати більше