NaMaidani.com - чергова українська соціальна мережа

3 липня 2015
usik64

NaMaidani.com - соціальна мережа України, яка бере свій початок у період Євромайдану у місті Києві 2013-2014 років. Під час протестів українського народу проти свавілля корумпованої влади виникла ідея створення української спільноти. Домен namaidani.com української спільноти зареєстровано 26 січня 2014 року.
 

Назва спільноти 

Сама назва соціальної мережі виникла внаслідок подій "На майдані", адже завжди будь-які непорозуміння народу вдавалось владнати гуртом на майданах того чи іншого поселення. Отож внаслідок обставин та необхідності соціальна мережа України одержала назву НаМайдані, адже інтернет мережа це також певний майданчик, де користувачі діляться та обмінюються інформацією, дізнаються про певні події, знаходять однодумців, спілкуються і таке інше.

Історія 

Як було вище зазначено, заслугою створенню сайту стали події в Україні 2013-2014 років. Після реєстрації доменного імені 26 січня 2014 року, сам сайт в інтернет мережі для користувачів запрацював з лютого 2014 року. Перша спільнота була створена адміністрацією сайту 03 березня 2014 року - це офіційна сторінка сайту НаМайдані.

Перше відео було розміщене на сайті 04 березня 2014 року. Це було відео про трагічні події Майдану, а саме "Розстріл небесної сотні 20.02.2014".

Сторінки в інтернеті  

Facebook namaidani

Google+ namaidani

Twitter namaidani

Перші враження 


  • Дизайн надто скромний
  • Шрифт дрібний
  • Вибір мови внизу під прапорцями
  • Домен пробивається за м.Київ

Плюси 

  • Швидка реєстрація, немає складних заморочок; мінімум даних, простенька капча, підтвердження електронної адреси
  • Адмін відгукнувся швидко. Спілкування через нік (без деанонізації)

Мінуси 

  • Шрифт читається погано
  • Не знайшов закладки Люди з фільтрами для пошуку, а це ж СОЦМЕРЕЖА
  • По дефолту мова російська; при виборі української переклад місцями жахливий, сповнений русизмів; при переході між сторінками мова збивається знову на російську

Якщо вас зацікавила ця стаття, радимо вам також почитати:
Кидайте російські соціалки
Українські соціальні мережі: міф чи реальність?
Вкотре про українські соціалки

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Від А до Я: 5 книг, які варто прочитати навесні
У цій добірці переважають тексти про жінок і кохання, а також свободу і боротьбу за неї: хіба може бути інакше, коли все прокидається від зимової сплячки? Психологічна драма, історичний роман, урбаністичне віршування і навіть казкові пригоди — усе це придасться до того, щоб вийти з сезонного ступору.
Читати більше
Чому важливо займатися спортом
Фахівці постійно наголошують на тому, що спорт покращує здоров'я, впливає на психічний стан. Фізичні вправи не тільки підтримують форму тіла, але й відіграють важливу роль у профілактиці захворювань, втрати пам’яті, холестерину і діабету.
Читати більше