"Безхвоста": чому потрібно читати казки

22 листопада 2018
Anastasia Sumtsova

Чи грали ви в театрі? Чи знаєте, що таке справжнє хвилювання? Чи боролися ви за омріяну роль або поступилися нею сусіду? Герої цієї історії пройшли через все це.  

До вашої уваги перша українська графічна повість, що підкорила дитячі серця своєю екстраординарністю!

Оксана Лущевська та Яна Гавриш представляють книжку «Безхвоста», яка обов’язково подарує насолоду від читання, допоможе перемогти хвилювання, розповість історію справжньої дружби, а ще стане відмінним подарунком до новорічних свят.

Про що сторі

Чи доводилось вам грати у шкільному театрі? Тоді вам точно будуть знайомі і припадуть до смаку події, описані в новій книжці Оксани Лущевської.

Якщо точиться боротьба за роль Лисички, усі методи і засоби виправдані. А може, таки ні? Ця добра історія – про справжню дружбу, найкрутішу кураторку арт-студії і таку знайому казку «Рукавичка», яку ми всі пізнаємо по-новому.

І вас обов’язково зачарує дивовижний світ, створений Яною Гавриш, весь зітканий із напівсвітла і легких олівцевих штрихів.

Книжка зроблена майже у форматі коміксу та ще й ніби від руки.

Відомості про авторів

Лущевська Оксана — українська дитяча письменниця, поетка, перекладачка, літературознавець, дослідниця дитячої літератури. До її творчого доробку належать популярні книжки «Паперова царівна», «Вітер з-під сонця», «Про кита», «Друзі з листуванням», «Бігль – старший», «З води у воду» та інші.

Яна Гавриш – українська художниця, ілюстраторка дитячих книжок. Проілюструвала більше десятка книг. Зараз вона співпрацює з кількома видавництвами. Малює картини не тільки на замовлення, але й для себе.

До речі, творчий тандем Оксани Лущевської та Яни Гавриш був відзначений у каталозі найкращих дитячих книжок «Білі круки» 2016 року (за книгу «Вітер з-під сонця».)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com