На Вінничині змагатимуться Баби Маланки

10 січня 2018
Андрій К.
Змагання Маланок за звання накращої пройдуть 14 січня в рамках етнофестивалю "Весела Маланка", який щорічно проводиться в селі Попова Гребля Вінницької області. Про це повідомили в прес-службі Вінницької обласної державної адміністрації.

Традиційно Баби Маланки, як і інші персонажі - учасники фестивалю будуть одягнені в автентичні костюми.
  "Унікальну традицію святкування "циганської" Маланки бережуть в автентичному вигляді жителі села Попова Гребля. На цю подію місцеві чекають мало не цілий рік. Напередодні готують костюми, хутряні маски, солом'яні файфи (прикраси головних уборів, – ред.), які передають з покоління в покоління. У цікавому дійстві, яке майже не змінилося з дохристиянських часів, беруть участь неодружені хлопці", – розповіли у Вінницькій ОДА.Приготування до фестивалю починаються за два-три тижні до самої Маланки – молоді люди збираються в одному з сільських будинків і розучують ролі, готують нові костюми, ремонтують старі q виготовляють атрибути до них. Є такі персонажі, як Маланка, Береза, Коза, Дід, Баба, Синки.

Організатори етнофестивалю запрошують українців взяти участь в традиційному театралізованому дійстві.

Фото: chechelnik-rada.gov.ua
Джерело: zruchno.travel
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше