Читати більше
На що звернути увагу при виборі жіночих парфумів
Що змушує нас вибирати ті чи інші парфуми — краса флакона, багатообіцяюча реклама або перше враження?
Зрештою навіщо носити тільки один парфум якщо можна кожного разу вибирати його під настрій (https://parfumcity.com.ua/ua/catalog/zhenskie-duhi)?
На що звернути увагу при виборі жіночих парфумів
Не купуйте їх, коли втомлені
Втомилися, що не сконцентровані, або погано себе відчуваєте? Правильний вибір парфумів вимагає вашої повної уваги.
Купити духи не так просто, як здається, тому важливо провести деякі дослідження, перш ніж витрачати зароблені гроші. Можливо, ви закохалися в той чи інший парфум, але переконайтеся, що це почуття взаємне. Хімічний склад вашого тіла може посилити фірмовий запах або нашкодити йому.
Кислотність вашої шкіри
Баланс pH шкіри у різних людей різний і може змінити запах парфумів. PH — це міра кислотного або лужного рівня екосистеми шкіри.
У здорової нормальної шкіри pH має слабокислий характер при pH 4-6,4. Нейтральний pH дорівнює 7, лужний pH 7 або вище. Лужний тип шкіри (pH 7 або вище) може впливати на запахи або змінювати їх.
Якщо ви хочете дізнатися рівень pH вашої шкіри, купіть домашній набір для перевірки pH. Вони бувають у вигляді паперових смужок, які треба притиснути до шкіри, після чого смужка змінює колір. Тепер звіртеся з колірною шкалою, яка йде в комплекті.
Чим темніший колір, тим вище pH; чим світліше колір, тим більш кислий тип шкіри.
Існує також витончений портативний кишеньковий тестер, спеціально розроблений для перевірки pH-поверхні, у тому числі шкіри. Це зручна альтернатива паперовим смужках.
Жирність вашої шкіри
Ваша шкіра суха або жирна? Якщо у вас жирна шкіра, верхні ноти будуть зберігатися довше, але також можуть посилити деякі інгредієнти духів.
Загальна емпіричне правило полягає в тому, що на жирній шкірі виділяються аромати, або чим жирніша ваша шкіра, тим менше потрібно використовувати парфумерію.
Солодкі ноти можуть пригнічувати жирну шкіру. Ноти, які просто зникнуть на сухій шкірі, можуть бути приголомшливими на жирній.
Розуміння парфумерії
Усі аромати мають 3 рівні ароматів, які називаються «нотами». Верхня нота (або ноти) — це перша нота, яку ви відчуваєте, коли наносите аромат, щоб заманити вас, і ця нота зникає першою.
Середні ноти (також звані нотами серця) з'являються після того, як верхні ноти стають трохи приглушеними. Потім базові ноти з’являються, затримуючись на вашій шкірі. Справжній аромат є сумішшю двох нот: середньої і базової.
Суха шкіра потребує стійкіших формул, зверніть на це увагу.
Ваша дієта
Стара приказка «Ти те, що ти їси» пов’язана з тим, як ваша шкіра реагує на парфуми.
Не так багато продуктів і напоїв, які впливають на запах нашої шкіри, але є деякі важливі, наприклад, продукти, що містять сірку. Краще не зловживати ними, перш ніж додавати в суміш свій особливий парфум.
Дія ліків
Будьте обережні з деякими ліками, оскільки ті можуть підсилити потовиділення і викликати сильний запах тіла.
Найбільш частими порушниками є морфін, антигістамінні, протинабрякові, деякі антидепресанти, болезаспокійливі і міорелаксанти. Під час прийому ліків не використовуйте парфуми і використовуйте дезодорант.
Ефекти гормональних змін
Гормональні зміни впливають на хімію вашого тіла, тому вони можуть змінити характеристики вашого парфуму і, як правило, зробити його запах зовсім іншим.
Якщо це приємно, насолоджуйтеся змінами, якщо ні, можливо, непогано було б знайти інший аромат для свого тіла прямо зараз.
У міру того, як ми стаємо старшими, наші смаки змінюються, і це також може бути правильним часом для того, щоб змінити парфум. Час для нових пригод з особливим ароматом, який говорить: «Це нова я».
Пам'ятайте про хімічний склад свого тіла і підбирайте відповідні духи для нього.
Вибір парфумів - це особиста справа, у різних людей вони можуть пахнути по-різному. Наш нюх емоційний, а емоції не пов'язані з будь-якої реальною логікою.
Виберіть парфуми, які змусять вас відчувати себе красивою, сексуальною і успішної. І допоможуть бути, а не здаватися щасливою.
Зображення —pinterest.
Умови використання матеріалів сайту
Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку
Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com
Читати більше
Читати більше
Читати більше