На що здатний цьом: жінка фотографувала незнайомців до і після того, як їх цілувала

Ви прийшли у класне місце, щоб добре провести час. Слухаєте музику, танцюєте чи просто відпочиваєте. Аж раптом до вас підходить незнайомець і просить вас поцілувати. Ви засоромитеся чи дозволите це зробити?

Фотограф Джоанна Сірінґ з Нью-Йорка робила саме так на фестивалі Roskilde у Данії та опублікувала отримані фото на VICE— пише Українська правда.

Її головна ціль – зловити сутність людей у всіх фото. 

"Поцілунок зачіпає усі нервові закінчення на губах, спричиняючи вивільнення дофаміну і сплеск окситоцину. Це миттєве зняття стресу, створює миттєвий емоційний зв'язок між двома людьми", – пояснює Джоанна.

Мисткиня спершу просила дозволу просто сфотографувати людей, потім пояснювала суть своєї задумки, і, якщо їй дозволяли, цілувала героя і миттєво його фотографувала після цього. Ось що з цього вийшло.

(На фото ліворуч "до", праворуч "після").

(via)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Золочівський замок
Усім без винятку відоме висловлювання: краще один раз побачити, аніж десятки разів почути. І це саме той випадок, коли мова йде про величну архітектурну пам'ятку Львівщини та України в цілому, яка дійсно вражає своїми масштабами, неперевершеною красою та історичністю.
Читати більше