На що відволіктися під час пошуку роботи: 7 способів прокрастинувати з користю

9 вересня 2016
Annie
Перепочинок під час пошуку роботи зовсім не обов'язково означає втрачений час. Ці сім занять допоможуть не тільки відволіктися, але й швидше працевлаштуватися.
Всі ми знаємо це почуття. Ви шукаєте роботу і збираєтеся винагородити себе 20 хвилинами в Snapchat або Pokémon GO за кожне відправлене резюме. Але ці 20 хвилин перетворюються в 2 години, і ось уже, не встигли ви й оком мигнути, день закінчився, а ви відгукнулися тільки на одну вакансію. Сумно. І чому тільки організація часу така важка справа?
Але якщо до прокрастинації підійти правильно, вона може допомогти вам з пошуком роботи. Коли зберетеся вп'яте за годину перевірити свої акаунти в соціальних мережах, скористайтеся однією з цих семи порад.
 

1. Визначте свій тип особистості

Хто ви: адміністратор (ISTJ) чи, можливо, активіст (ENFP)? Відомий тест Майерс-Бріггс дасть відповідь на це питання. Знаючи свій тип, ви зможете краще визначити сильні та слабкі сторони, а також підібрати заняття, яке підійде саме вам. До того ж 89 зі 100 компаній зі списку Fortune користуються цим тестом для відбору перспективних кандидатів, так що можете підготуватися заздалегідь.
 
Погодьтеся, знати свої сильні сторони дуже важливо. Потрібно зрозуміти, чим вам подобається займатися, які ваші інтереси і таланти, що ви хотіли б у собі змінити. Крім того, дуже важливо пам'ятати, що саме самоаналіз допоможе вам вибрати ту сферу, в якій ви будете почувати себе найкраще.
Смайлі Посволскі (Smiley Poswolsky), письменник

2. Наведіть лад на робочому місці

Згідно з дослідженнями вчених, безлад заважає зосередитися і знижує здатність мозку ефективно обробляти інформацію. Цілком можливо, що саме хаос у вашій кімнаті або на робочому столі відволікає вас від продуктивного пошуку роботи. Витратьте 30 хвилин на те, щоб навести лад. Ефект вас здивує.

3. Наведіть лад у своїх профілях в соціальних мережах

84% фахівців з підбору персоналу визнали, що вони переглядають профілі кандидатів в соціальних мережах, перш ніж запросити на співбесіду. Що саме роботодавець побачить, зайшовши на вашу сторінку, залежить тільки від вас.
 
Важливо пам'ятати, що ваші пости - це відображення вашої особистості та ваших інтересів. Якщо у вас на сторінці тільки фотографії з вечірок, то роботодавець сприйме вас відповідно.
Смайлі Посволскі
Так що, навіть якщо ваш профіль виключно особистий, постарайтеся пригадати і видалити всі непрофесійні фотографії та повідомлення. Сторінка тепер видається марною? Продемонструйте інтереси, пов'язані з бажаною посадою. Почніть з перерахування всіх пройдених вами курсів, професійних навичок і досвіду роботи, сертифікатів, а також заходів і майстер-класів, які ви відвідували.

4. Медитуйте

Пошук роботи часто викликає стрес. Іноді все, чого вам хочеться в кінці дня, це рвати на собі волосся. Йога, медитація або навіть просто глибокі вдихи протягом двох хвилин в день допоможуть помітно знизити рівень тривоги.
Медитація - чудова звичка, яку варто завести ще в молодості. Вона не тільки допоможе вам очистити свідомість і зберегти самовладання під час пошуку роботи, але і стане в нагоді в подальшій кар'єрі.
Аніта Брузессе (Anita Bruzzese), журналіст

5. Позбавтеся від повторів

Зловживаєте в резюме різними кліше, але при цьому втрачаєте важливі деталі? Можливо, настав час переглянути тактику? Скопіюйте свої супровідні листи і повідомлення в ресурс, котрий підраховує повтори, щоб дізнатися, які слова ви використовуєте найчастіше.

6. Порівняйте свої успіхи і провали

Запишіть три недавніх успіхи в пошуку роботи (наприклад, ви вдало пройшли співбесіду) і три останні невдачі (наприклад, вам відповіли відмовою). Що ви помітили? Є якась загальна тенденція?
 
Вважайте це дослідженням. Якщо ви постійно отримуєте відмови, варто про це замислитися. Можливо, у вас немає необхідних навичок, а отже, варто спробувати набути їх на семінарах або курсах.
Смайлі Посволскі

7. Подивіться лекції TED

Наприклад, виступ блогера Тіма Урбана (Tim Urban) про прокрастинацію. Можливо, він змінить ваші погляди на це явище і змусить не відволікатися від пошуків роботи.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Вибираємо ліхтар для кемпінгу
Багато видів діяльності вимагають хорошого освітлення, тому ліхтарики по праву вважаються універсальним, надійним і безпечним джерелом штучного світла. Особливо період відпускних поїздок змушує купувати якісне мобільне світло.
Читати більше