На "Нобелівську" премію для вчителів претендують більше 2000 українських педагогів

11 серпня 2017
Редакція
Учасники національної премії Global Teacher Prize Ukraine представляють усі області країни, усі вікові категорії – від 20 до 70 років, усі дисципліни – від музики до фізики. Але організатори вірять, що до 15 серпня надійде ще близько 1000 заявок. Можливо, серед них буде і переможець, який отримає 100 000 гривень.
 
Global Teacher Prize — міжнародна премія, заснована арабським мільярдером Санні Варкі у 2014 році. Національна премія Global Teacher Prize Ukraine відбудеться вперше. Мета як міжнародного, так і національного конкурсу — знайти вчителів-новаторів, які йдуть у ногу з часом і впроваджують новітні практики. Переможець українського конкурсу отримає 100 000 гривень і разом з п’ятіркою фіналістів поїде на Global Education and Skills Forum 2018 у Дубай, де назвуть ім’я кращого вчителя у світі. ТОП-5 номінантів також отримають рік безкоштовного підвищення кваліфікації від ініціатора Global Teacher Prize Ukraine — громадської спілки "Освіторія".
 
"Ми щасливі, що в Україні так багато талановитих учителів, — говорить Зоя Литвин, організатор премії Global Teacher Prize Ukraine. — Серед тих, хто вже подав заявку на участь, і 24-річна викладачка фізики, і 71-річний учитель літератури, є учасники із Самбора і Волновахи. Є ті, хто впроваджує козацьку педагогіку, влаштовує онлайн-подорожі, поєднує фізику з музикою на одному уроці. І кожен з них новатор. Ми закликаємо всіх учителів подавати заявки. Використайте цей шанс, щоби поділитися своїми досягненнями зі світом".



20 найкращих викладачів визначить оргкомітет премії Global Teacher Prize Ukraine. Всі вони зберуться 15 вересня в Одесі, де після різноманітних воркшопів, креативних завдань і дискусій експертне журі обере 5 фіналістів.
 
До складу журі ввійшли Наталія Мосейчук — телеведуча "1+1", куратор премії, педагог за освітою; Зоя Литвин — голова ГС "Освіторія", організатор Global Teacher Prize Ukraine; Павло Хобзей — заступник Міністра освіти і науки України; Олександр Елькін — ініціатор і натхненник освітнього руху "EdCamp" в Україні; Павло Роналдо — учень 11 класу, який розробив прототип робота-поводиря; Майкл Вамая — викладач балету з Кенії, засновник балетної школи у маленькому містечку Кібера (Кенія), учні якої, завдяки заняттям танцями, досягають успіхів у звичайній школі, отримують стипендії і можливість розвиватися. Майкл Вамая увійшов до десятки найкращих викладачів світу у Global Teacher Prize 2017.  

Номінуватися на премію можна до 15 серпня. Для цього потрібно заповнити анкету:
globalteacherprize.org.ua/participate

Подробиці про Global Teacher Prize Ukraine читайте тут:
www.facebook.com/GlobalTeacherPrizeUkraine
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Спортивні лосини для впевнених тренувань: де придбати стильні та якісні моделі
Для ефективних тренувань у залі необхідний не тільки правильний настрій, а й зручний, якісний і стильний одяг. Він забезпечує свободу рухів і комфорт, дозволяє зосередитися на вправі і досягати кращих результатів.
Читати більше
Чому приватний будинок для літніх людей — найкращий вибір у порівнянні з державними закладами?
Наша редакція вирішила дослідити, чи дійсно приватний будинок для літніх людей — це виправданий та вдалий вибір, особливо на фоні багатьох чинних стереотипів та міфів.
Читати більше