На Indiegogo стартував проект художнього фільму "Смерть людини"

2 червня 2016
UAPOST.US
Наприкінці травня цього року на краудфандинговій платформі Indiegogo стартував проект художнього фільму "Смерть людини" українського режисера Ігоря Парфенова.

В основі стрічки лежить історія про тяжкий шлях, який доводиться долати солдатам та постраждалим від війни на Донбасі, під час повернення на мирні території. Картина підіймає важливі питання адаптації військових до мирного життя, зачіпає як соціальний аспект цього процесу, так і психологічний, зокрема проблему ПТСР.
 
uapost.us

Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) – це привид війни, що переслідує суспільство у мирному житті. ПТСР переживають 80% усіх, хто бачив війну. Він існує як фоновий психологічний стан і впливає на людину у будь-яких навіть найпростіших ситуаціях: стосунки у сім’ї, здатність до відчуття емоцій, тощо. Це важкий стан постійного неврозу, який виникає через 3-6 місяців після отримання травми і, якщо не працювати над проблемою, залишається з людиною на все життя.

Сьогодні в Україні стрімко росте кількість людей, які відправляються на фронт чи повертаються з зони бойових дій. Це жахливо, але абсолютна більшість зіткнеться з симптомами ПТСР, однак ні самі військові, ні наше суспільство наразі не готові до вирішення цієї проблеми.

Харківська кіностудія "Ступени", заснована на базі правозахисного центру, з 2004-го року успішно реалізовує соціально важливі проекти. У 2013-14-му роках кіностудією були зняті фільми "Одного разу в Україні. Революція" та "Одного разу в Україні. Війна". Ці стрічки здобули нагороди на престижних кінофестивалях у США, Італії, Іспанії, Греції, їх бачили десятки тисячі глядачів по всьому світі, вони допомогли нам зробити свій внесок у правдиву презентацію сучасної української історії.

Зараз студія працює над третім фільмом ("Смерть людини"), що дає голос іншій війні, війні з чиновниками-корупціонерами та посттравматичним військовим синдромом.
 

"Я дивлюся на хлопців, які повертаються, бачу як вони змінилися, і яким сліпим до них буває суспільство. Як художник, я розумію, що не зможу про це мовчати", - говорить режисер майбутнього фільму Ігор Парфенов. Він означує головною метою проекту актуалізацію проблеми ПТСР, аби відкрити суспільство до взаємодії з постраждалими. "Більшість не знає як реагувати на зміни в особистості близьких, що повернулися з війни, роблять вигляд, що нічого не змінилося. Ми усвідомлюємо, що як кінематографісти маємо доступ до найширшої аудиторії, у наших силах фокусувати увагу людей на конкретних проблемах та болючих питаннях" - продовжують члени команди кіностудії. 

За планом фільм має вийти на екрани вже у березні 2017-го року. Оскільки це незалежне кіно, команді вкрай важливо знайти фінансування на проект саме через краудфаундинг, таким чином вже зараз, до виходу фільму, привертаючи увагу до проблеми ПТСР.

"Ми будемо вдячні за підтримку, адже долучаючись, інформаційно та фінансово підтримуючи проект, ви не словом, а ділом стверджуєте важливість цієї проблеми і робите крок до її вирішення".
Команда проекту
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше