На Херсонщині з'явився дивовижний арт-об'єкт

17 липня 2017
Annie
На одному з полів Херсонської області з'явився величезних розмірів портрет відомого українця Тараса Шевченка. Створенням цього арт-об'єкту займалися селекціонери Інституту рису НААН України. Дивного ефекту подібності з портретом письменника вчені досягли завдяки використанню рису з чорним листям.
 
ukraineartnews.com
 
Портрет розміром 1370 кв.м. внесли до Національного реєстру рекордів України. Представників реєстру вразила точність і закарбування найдрібніших деталей в роботі. Унікальний портрет на зеленому полі видно навіть з космосу. До цього найдивовижнішим подібним арт-об'єктом вважався тризуб, але він був в три рази менший, ніж портрет Шевченка.


 
ukraineartnews.com

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Топ-10 цитат із книг, які припадуть вам до душі
Література — це те, що надихає, переносить в інші світи та, як сказав хтось із письменників, дозволяє прожити безліч життів. Читаючи, ти пізнаєш нові культури, аналізуєш життєві ситуації, співпереживаєш, вчишся. Гадаємо, у кожного затятого читця в книгах зустрічалися цитати, повз які важко було пройти. Читайте нашу десятку в статті.
Читати більше