У Києві відбудеться конкурс інсталяцій, присвячених проблемі керування автомобілем у нетверезому стані

4 серпня 2015
Мар'яна
Чотири найкращі художні роботи будуть визначені у вересні в рамках соціального проекту "ВИПИВ? ЗА КЕРМО НЕ СІДАЙ! СПОЖИВАЙ ВІДПОВІДАЛЬНО". Взяти участь у конкурсі може кожен, хто небайдужий до цієї теми та прагне розкрити свій творчий потенціал.
 
Привернути увагу громадськості до проблеми керування автомобілем у нетверезому стані, розкривши свої креативні здібності, можуть як досвідчені художники, так і молоді талановиті митці. Головне – це бажання творчо втілити нагальну соціальну проблему та спонукати суспільство до її вирішення.

Для участі у конкурсі слід намалювати ескіз інсталяції, яка допоможе привернути увагу суспільства до причин та наслідків споживання алкогольних напоїв водіями за кермом.

Подати заявку можна до 30 серпня за допомогою спеціального додатку на Facebook-сторінці компанії-організатора: facebook.com/SUNInBev.UA, де слід зазначити назву інсталяції, її детальний опис та додати свій ескіз. За результатами конкурсу буде обрано чотири найкращі роботи: три з яких визначить журі, а четверту оберуть користувачі Facebook.

Детальні умови конкурсу та процедуру визначення переможців також можна дізнатися на сторінці компанії-організатора у соцмережі.

До речі, під час презентації інсталяцій у м. Києві усі четверо переможців конкурсу отримають мотиваційні призи. Але найголовнішим подарунком для кожного молодого митця стане можливість представити результати своєї творчості широкому загалу.

Ініціатори програми переконані: якщо краса врятує світ, то наполеглива праця і мистецтво допоможуть зробити його кращим.

"Ми сподіваємося, що такий нетрадиційний підхід приверне увагу багатьох українських водіїв та у вирішальний момент допоможе прийняти відповідальне рішення, а учасники конкурсу стануть постійними послами у цьому питанні серед своїх прихильників, друзів та близьких людей", – говорить Денис Хренов, в.о. генерального директора САН ІнБев Україна.

Радимо вам також почитати:
"Обличчя Війни" в Україні
Виставка "Необмежена завершеність" в арт-центрі Я. Гретера
Виставка "Натюрморт. Вдихай момент" Валерії Тарасенко

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com