Мистецтво, що заворожує

9 квітня 2015
UAPOST.US

Де б ми не були, ми продовжуємо любити, творити і надихати. Саме так можна описату виставку картин молодої та талоновитої художниці Оксани Ізбянської. У спілці з благодійною огранізацією Razom, Оксана організувала виставку свого мистецтва із благородною ціллю – зібрати гроші для придбання якісного обладнання, яке б допомогло зберегти життя солдатам на Сході України. Кредо Оксани – це рух, бути активним і творити. Саме те, що передають її картини, у яких можна прочитати внутрішній світ художниці.
 


Багато друзів та знайомих прийшли підтримати Оксану. Зал гудів захопленими розмовами та новими ідеями. Не обійшлося без цікавих людей. Один з них – Андрій Стасів, який допоміг врятувати життя людям під час пожежі, що сталася після вибуху газу в українській околиці у Манхеттені 26 березня. Такі люди дають впевненість і надію на те, що коли ти у біді, то завжди знайдеться перехожий, який кинеться у вогонь чи воду, щоб врятувати твоє життя.
 


Особливо приємно для Оксани було бачити її професора з коледжу Стівена Голда (Steve Gold), який давно помітив її талант і заохочував до малювання, та Мар’ю Самсон (Marja Samsom), з якою Оксана колись працювала, вона була у захваті від робіт молодої художниці.

Бажаємо успіхів Оксані у її подільшій творчій роботі. 

Відеорепортаж з події тут

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Користь лімфодренажного масажу
Чи знали ви, що масаж може мати не тільки косметичний ефект, а й бути корисним для вашого загального стану здоров'я? Один з найефективніших методів, який допомагає досягти цієї мети — це лімфодренажний масаж.
Читати більше