Мистецтво, що заворожує

9 квітня 2015
UAPOST.US

Де б ми не були, ми продовжуємо любити, творити і надихати. Саме так можна описату виставку картин молодої та талоновитої художниці Оксани Ізбянської. У спілці з благодійною огранізацією Razom, Оксана організувала виставку свого мистецтва із благородною ціллю – зібрати гроші для придбання якісного обладнання, яке б допомогло зберегти життя солдатам на Сході України. Кредо Оксани – це рух, бути активним і творити. Саме те, що передають її картини, у яких можна прочитати внутрішній світ художниці.
 


Багато друзів та знайомих прийшли підтримати Оксану. Зал гудів захопленими розмовами та новими ідеями. Не обійшлося без цікавих людей. Один з них – Андрій Стасів, який допоміг врятувати життя людям під час пожежі, що сталася після вибуху газу в українській околиці у Манхеттені 26 березня. Такі люди дають впевненість і надію на те, що коли ти у біді, то завжди знайдеться перехожий, який кинеться у вогонь чи воду, щоб врятувати твоє життя.
 


Особливо приємно для Оксани було бачити її професора з коледжу Стівена Голда (Steve Gold), який давно помітив її талант і заохочував до малювання, та Мар’ю Самсон (Marja Samsom), з якою Оксана колись працювала, вона була у захваті від робіт молодої художниці.

Бажаємо успіхів Оксані у її подільшій творчій роботі. 

Відеорепортаж з події тут

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше