Мистецтво править світом

26 грудня 2017
Вікторія
На просторах України з'явилося нове, душевне, історичне, музичне кіно. Режисер, поетеса та письменниця - Надія Карагаєва заснувала власну кіностудію "DIASTUDIO". Її роботи - соціальні проекти про творчих особистостей, що у епоху наукового прогресу, несуть у своїх душах любов до мистецтва, культури. Незалежна кіностудія розпочала свою роботу ще у 2012 році, хоча у 2010 вийшов перший цикл фільмів відеоарту "Піднесене і земне", за книгою "Моменти".

Знімаючи фільми, Надія надихає глядачів, навіює на них казкову, зворушливу атмосферу, яка дарує тепло. Вона створює роботи, що допомагають пробудити силу мистецтва, як в дітях, так і в дорослих. "Дороги Душi", "Рідна земля", "Вікно мистецтва", "Моя мова", "Небесне кохання", та багато інших - це трилогія фільмів короткого метру.

Стрічка "Духовні джерела" - фільм про створення першої кобзарської школи України. В ньому знімалися: Борис Олійник - голова Українського фонду культури, академік НАН України, поет, лауреат Державної премії Тараса Шевченка, Герой України; Василь Литвин - заслужений артист України, бандурист, лауреат літературно-мистецької премії ім. Нечуя-Левицького, лауреат премії фонду Тараса Шевченка та багато інших відомих особистостей. Також, з під її керівництва, виходять фільми "Горить-пала", присвячений пам'яті Чорнобильської трагедії, і "Свобода", присвячений пам'яті загиблим на Євромайдані.Режисер  знімає фільми, які торкаються актуальних проблем. Вони наче проходять крізь оболонку тіла і своїми посилами допомагають пробудитися красі й творчості. І після перегляду, погляд на звичні речі стає більш глибоким, відкриваються нові простори не лише власного світогляду, а й світу.

У 2015 році вийшов останній фільм трилогії "МАТИ". Фільм присвячується Василю Степановичу Литвину і Національній заслуженій капелі бандуристів України імені Георгія Іларіоновича Майбороди.

Фільми Надії Карагаєвої - це фільми про красу людської душі. Вони наштовхують на думки, що саме мистецтво і духовність, краса і любов до всього живого і світу мають бути в душі кожного глядача, який після перегляду починає нести добро і прагне творити. 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com