Мистецтво поважати себе як обов'язок кожної жінки

22 травня 2019
Annie

Якщо чесно, ніхто і не зобов'язаний вирішувати ваші проблеми за вас. Тільки ви несете відповідальність за свої дії та їхні наслідки.

Ви постійно відчуваєте необхідність догодити тій чи іншій людині, з якою спілкуєтеся? Вам це ще не набридло? Якщо чесно, мені це просто остогидло.

У своєму житті я занадто багато переживала про людей, які не були варті ні хвилини мого часу. Нервувала через дрібниці, над якими навіть не мала контролю. Я переживала і проявляла турботу про людей, які в підсумку допомогли мені зрозуміти гірку правду про те, що нікому немає діла до моїх емоцій і почуттів.
Як тільки я все це усвідомила, нібито прокинулася після довгого сну.

Я зрозуміла, що ніхто не змушував мене турбуватися і переживати про людей, які того не варті. Ніхто не примушує мене турбуватися про речі, які я не можу контролювати. Ніхто не переконує мене даремно витрачати найкращі роки мого життя. Ніхто не змушує мене бути песимісткою, хронічно страждаючи від депресивного настрою.

Все це був мій вибір. Тільки мій.

 

Колись я вірила, що просто народилася нещасною, і це єдина причина всього поганого, що сталося в моєму житті. Колись я була абсолютно впевнена в тому, що сам всесвіт налаштована проти мене.

Колись я була твердо переконана в тому, що в моєму нещасті винні обставини і люди, які мене оточують. Подумати тільки... я була настільки сліпа і наївна.

У мене пішло дуже багато часу на те, щоб змінити свої погляди на життя. Це було важко, але я це зробила.

Я навчилася поважати себе. Це про те, чому треба розуміти, через що ви варті, і навчитися «тримати удар». Це означає присвячувати свій час і думки виключно важливих подій і людям.

Це означає звертати увагу на свої проблеми. А ще нагадувати собі про те, що, крім вас, про вас ніхто не подбає. Ніхто не буде витрачати час і сили на рішення ваших проблем, якщо ви самі не хочете потурбуватися про себе.

 Якщо чесно, ніхто і не зобов'язаний вирішувати проблеми за вас. Тільки ви несете відповідальність за ваші дії і їхні наслідки.

Поважати себе — значить перестати миритися з речами, які ви ненавидите. І не погоджуватися з кимось тільки для того, щоб справити враження.

Перестати жити посереднім життям і задовольнятися відносинами, які руйнують вас. А ще відмовитися від гнітючої роботи і дрібного заробітку. Це означає позбутися фальшивих друзів і захотіти поваги до себе. Вийти за межі своєї зони комфорту і, як би страшно не було, піти назустріч невідомому.

 Людина, що себе поважає, ставить свої пріоритети на перше місце. Вона старанно працює для того, щоб досягти цілей. Вона знаходить щастя в самій собі. На відміну від більшості, вона не заглядає «на газон сусіда». Вона цікавиться своїм життям і своїм особистісним ростом.

Навчитися поважати себе — значить стати сміливіше. Навчитися відстоювати свою думку. Не боятися висловлювати свій погляд навіть тоді, коли він відрізняється від думки оточення.

Це означає не боятися говорити правду. Адже можна бути чесним і водночас скромним.
Як тільки ви навчитеся поважати себе, ви нарешті усвідомите, що несете відповідальність за свої дії і за своє життя в цілому. Ви будете непереможні і в той же час ранимі. Ваша сила у вашій уразливості.

Не бійтеся бути чесними із самими собою. Не бійтеся зізнатися собі в тому, що ви ранимі. Тільки так ви знайдете свободу. Тільки так ви зможете вирватися з клітки буденності, щоб випурхнути назустріч новому!

Безумовно, у світі має бути якомога більше таких людей!

Здійснено переклад.
Обкладинка — pinterest.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Незвідана Греція та її історичні й природні дивовижі
Країна, про яку йтиметься далі, стабільно входить до топу найбільш відвідуваних туристами держав і після зустрічі з нею відразу закохує у себе. Чудовий клімат, тепле і чисте море, комфортабельні пляжі, мальовничі острови та унікальні історичні пам’ятки — усе це чарівна Греція.
Читати більше
ФОТОДОБІРКА УКРАЇНСЬКИХ МІСЦЬ НЬЮ-ЙОРКА (ЧАСТ. 3)
Прогулянка Україною посеред Нью-Йорку. У цій частині: титулований футбольний клуб, альма-матер Квітки Цісак, видатна кредитівка, знамените молодіжне об 'єднання та інші цікавинки.
Читати більше