Мистецтво класичного живопису або що таке "лесіровка"? Частина 2

5 липня 2017
Olga Melyn
Які плюси даної техніки? Найголовніше - це ідеальний і ледь помітний перехід тону, який створював ефект реалістичності та особистої присутності глядача у картині. Далі дуже великий плюс - це тонкий шар фарб на полотні або іншому матеріалі, що надавав довге життя картині, як вампіру - на століття. З огляду на роботу самого художника, то він вирішував всі композиційні моменти на перших етапах, а на всіх наступних доводив свою роботу до ідеального стану, рідко змінюючи композицію.

Багато століть дана техніка вважалася вінцем художньої майстерності доки не винайшли фотоапаратуру. Саме цей винахід привів багатьох у творчий "пат" (Пат — становище в шаховій партії, коли сторона, котра повинна ходити, не може це зробити, бо всі її фігури і пішаки позбавлені можливості зробити хід, при цьому король не повинен знаходитися під шахом), тобто щось потрібно робити, але що саме невідомо.Після того як пройшов шок, митці почати шукати нові шляхи живопису – і знайшли імпресіонізм.
На багато років техніка "лесіровки" випала з моди - її вивчали лише в художніх академіях, як історію, а практикували лише ревставратори і ті художники, які кваліфікуються на виготовлені копій.

Проте, зараз петля моди знову повертає дану техніку і багато художників починають працювати за даним принципом, адже сам процес "лесіровок" дуже цікавий, як і його результати.
 
Мистецтво класичного живопису або що таке "лесіровка"? Частина 1
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

25 "поганих" звичок, які насправді дуже навіть корисні
Невеликі шкідливі звички поступово розростаються, і можуть зіпсувати ваше здоров'я і перешкодити досягненню цілей. Але не всі «погані» звички насправді такі погані. Ось про що вам точно не потрібно турбуватися!
Читати більше
Модне взуття осінь-зима 2019/2020
Майже ніщо так не додає настрою жінці, як покупка нової пари взуття. Яке ж взуття буде модне восени та взимку 2019/20? На які моделі варто звернути особливу увагу, готуючись до нового сезону? Давайте про все по порядку!
Читати більше