"Мир Луганщині" - новітній колгосп?

9 вересня 2015
UAPOST.US
Окупована частина Луганщини "стаханівськими темпами" вступає до створеного на підтримку нинішнього очільника  ЛНР Ігоря Плотницького "громадського руху" "Мир Луганщині".
 

vk.com

Якщо на початку це був такий собі слабенький струмочок "діяльності", то зараз рух щотижня тріумфально рапортує про поповнення лав. Такі темпи, напевне, могли тільки снитися навіть ватажкам компартії в післяреволюційний період.

 В "виконкомі руху" підкреслюють, що на цей час "Мир Луганщині" (далі – "МЛ") налічує вже 30 тисяч людей.

Бойовики заявляють, що жителі окупованих територій самі бажають стати членами "МЛ". Але  інформація від краян, які мешкають на тимчасово окупованій території, свідчить про інше. Луганчани кажуть, що "держслужбовців" і бюджетників на території, контрольованій бойовиками "ЛНР" змушують вступати в рух "МЛ" в так званому "добровільно-примусовому" порядку. 

Згідно з вказівкою Плотницького, всі бюджетні організації на території "ЛНР" повинні підготувати повні списки співробітників, для подальшого складання бази даних членів ГР "МЛ". При цьому, фактична більшість працівників держустанов "ЛНР" проти, оскільки наявність такої бази даних робить цих людей нев'їзними на території, контрольовані Україною.

Тобто, все, як у їхніх ідеологічних батьків - КПРС та ПР. Той же цинічний принцип "колгосп - справа добровільна".

Плотницький  з метою популяризації своєї кишенькової сили хоробро дметься і давить на патріотизм. "Ми не просто запрошуємо в "Мир Луганщині", ми говоримо інакше - той, хто не боїться, що його назвуть "сепаратистом", "колорадом", "ватником", ті, хто мають свої переконання, не бояться сказати: "Так, я проти Бандери, я проти нацизму, я за зв'язок з Російською Федерацією, за союз", - ось такі люди нам потрібні", - підкреслив лідер бойовиків на зустрічі з мешканцями Краснодона.

Особливо показовий той ентузіазм та розмах, з якими колишній прес-секретар "отця луганських народів" Олександра Єфремова, а нині керівник "виконкому громадського руху" "Мир Луганщині" Родіон Мірошник тепер підмахує колишньому холую свого шефа.

"Ми з вами знаходимося в суспільній піраміді, і нам потрібно розуміти, що без нашого "так", без нашої дії будь-яка людина, що знаходиться нагорі цієї піраміди, він ніщо, він нічого не може, тому що його накази не виконуються, до його доручень відносяться всі наплювательски. Тому ми і є сила, тому, об'єднавшись разом, працює ця вертикаль. Коли люди об'єднані в рухи, партії, організації, коли їм точно не все одно, то тоді правитель не настільки всесильний. Правитель сильний тоді, коли він може повелівати, наказувати, давати команду і її виконують. Він сильний силою народу", - пояснив Мірошник.

"Все в нашій країні робиться для людини - і ми знаємо цю людину", як  жартували ще за часів Радянської влади. Цікаво, чому "нова народна влада", яка вирішила створити "справедливу республіку" на горбах моїх краян, користується старими методами?

Автор: Дмитро Снєгирьов

Читайте також:
Як звільнитись від санкцій в Росії: простий рецепт
Сайт "Русская весна" допомагає Україні з матеріалами для міжнародного трибуналу
Священик-сепаратист з голодуючих Ровеньків літає на відпочинок до Криму на літаку

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com