MUST-READ цієї весни: книжкова новинка для дівчат - "Теревені аж до ранку"

8 квітня 2016
Редакція
Весна увірвалася в наше Життя! Наповнила його теплим бризом, ароматом свіжості, яскравими тюльпанами, сукенками, туфельками на високих підборах, романтичними зітханнями, величезними сподіваннями та мріями про прекрасне! День стає довшим, динамічнішим, ніч - коротшою. І коли, як не вночі, можна сидіти з подружками на кухні, за надцятим горнятком чаю і теревенити аж до ранку? Про любов і планети загублених рукавичок, про мрії з термінами придатності та дні, коли все догори дригом, про жіночу дружбу і бутерброди, про мега-медовий масаж, робочий торт, про крила, злети і падіння, а ще – про усмішку, яка рятує тоді, коли, здається, вже все втрачено!

Книжкова новинка, дівоча, зелено-весняна, пречудова й різнокольорова книжка "Теревені аж до ранку" від позитивного колективу творчих авторок Мирослави Кошки, Оленки Некрасової, Віоліни Ситнік, Марини Братко та Слави Світової уже готується до Книжкового Арсеналу-2016!
 
Дівчата-авторки обрали свій шлях – вони заприсяглися нести у світ позитивне, сміхотливе і веселе, тому й започаткували оригінальну книжкову серію "Книжка не для полички": прочитала, передай далі! Першою була збірка веселих дівочих історій "Балачки про все на світі"! Сонячна та дебютна, вона швидко знайшла і свого Читача, і скромно здобула значок "Хіт продажів" на популярному порталі yakaboo.
 
Другою народилася на світ книжка під грайливою назвою "Теревені аж до ранку"! Традиційно, палітурку та ілюстрації до книжок малює чудова художниця – Олена Гаврищук, а до друку їх готує Літературна агенція "Discursus".

"Ця книжка з тих найкращих, які тільки можуть бути. Бо вона гарно й легко написана. Цікаво читається, веселить і надихає. Не має претензій на елітарність, тому нема ризику заблукати в постмодерні (чи то які нині?) хащі. Простодушні та відверті розповіді дівчат спонукають бути так само. Чого більшого можна хотіти від книжки?Василь Карп’юк, директор Літературної агенції "Discursus"
 
"Писати збірку в спілці ще з чотирма крутими дівчатами - дуже захоплююча річ! Бо кожна історія – це частинка пазлу і кожна з нас з нетерпінням чекає, коли ж усе складеться до купи. "Теревені" - особлива збірка, це не "Балачки-2", це ніби ті ж кумедні й веселі історії, але трохи з іншим відтінком, настроєм. Ну й крім того, це цілюща книжка, бо ж не дарма кажуть, що СМІХ – це здоров’я! Мої оповідання писалися на одному диханні, легко, невимушено. Дещо взято з життя, дещо щедро здобрено нестримною фантазією, дещо змінювало свій "курс" в процесі написання. В цілому, гадаю, вийшла чудова зелена збірка, яка так само "не для полички" й покликана створювати чудовий настрій!Мирослава Кошка, письменниця, співзасновниця Першого українодівочого сайту гарного настрою "Каралєвна"
 
"Теревені аж до ранку" - це новий крок у моєму житті! За цей рік я виросла, і мої оповідання стали іншими, більш романтичними, спокійними та теплими. Я почала помічати дрібнички, з яких і складається життя! Я вела активні пошуки себе, шукала ідеали і зрозуміла, що все, що мені потрібно, все, чого я прагну, є в мені, і поспішати нікуди не потрібно, і немає нічого ідеального! Мої історії не вигадані, вони живі, мені пощастило зустріти їх героїв, спілкуватися з ними. Книжка асоціюється у мене із зеленою галявиною, де дівчата влаштували пікнік та оповідають одна одній цікавинки з життя. Там квітучий яблуневий сад, на віражі йдуть метелики, стрибають коники наввипередки, а тепле сонечко лоскоче веснянки на носі. От така для мене ця книжка, яку вже зовсім скоро можна буде потримати в руках, погортати та зачитатися!" Оленка Некрасова, письменниця, мрійниця, співзасновниця Першого українодівочого сайту гарного настрою "Каралєвна"
 
"Майже друга ночі. Твоє велике місто спить і снить рожевими зайчиками та шоколадними кексами. А ти, наша читачка, лежиш під ковдрою і думаєш: "І якого нечистого я не сплю?" Ти вже тричі перевірила, чи кохає тебе чоловік, запхнувши йому під ковдру свою холодну ногу й отримавши у відповідь щось на кшталт "У-бу-бу-бу-бу-бу-у-у, нема совісті", двічі прокралась до холодильника заїсти своє раптове безсоння беконом, випила зелений чай, обприскала вазони з пульверизатора, почухала животик коту, витягнула м'ясо з морозилки на завтра, знову лягла, а сон все не йде, хоч ти плач! Усі новини на сайтах прочитані, всі баранці на полі пораховані, а на годиннику - все та ж майже друга ночі!

Тобі б зараз зателефонувати подружці та потеревенити годинки зо дві, але розумієш, що отримаєш у відповідь: "А! Щось сталоьсь? У-бу-бу-бу-бу-бу-у-у, нема совісті". А так хочеться побалакати ну бодай із кимось! Ти чалапаєш у вітальню, береш із полички маленьку книжку в зеленій палітурці, залазиш на диван, підкладаєш під голову м'яку свинку-подушку, а ноги закутуєш у старенький плед і перегортаєш першу сторінку "Теревенів аж до ранку". Сон, тихенько підкравшись навшпиньки, вмощується біля тебе, починає гладити тебе по голові, але все ж дає тобі трохи часу, щоб дочитати хоча б одну нічну розповідь. Солодких снів тобі, наша люба…" Марина Братко, письменниця, повелителька багатозначних цифр
 
"Знаєте, "Балачки про все на світі" народились якось легко й невимушено. От ніби зібралися п’ятеро подруг на обов’язкову щотижневу зустріч у затишному кафе, як ото у серіалі "Секс і місто", замовили хто каву, хто чай, а хто келих вина чи й чогось міцнішого, й почали балакати про все на світі – себе, чоловіка, дітей, кохання-зітхання, роботу, хобі, тварин і все, на що натикались очі. Розмова вийшла абсолютно беззмістовною і водночас дуже інформативною. Одним словом, як у жінок.

Саме такі дівочі одкровення, які розповідаєш тільки подружкам, інколи пошепки, а іноді – голосно, перериваючись на напади шаленого реготу, й увійшли в основу "Балачок про все на світі". Книжка вийшла по-жіночому легкою, грайливою і справжньою. Можливо, тому вона полюбилася не тільки прекрасній половині людства абсолютно різної вікової категорії, а й навіть чоловікам. Тем, на які говорять жінки, - безліч! І те, що ми описали в "Балачках" - це тільки мізерна дещиця. А отже, вирішили ми в якусь мить, продовженню бути! Так і народилися "Теревені аж до ранку" - чергова книжка із серії "Книжка не для полички".

Як писалась п’ятірка моїх оповідань? Та по-різному. Як розмови з подругами. Інколи виходить одразу все протараторити і чекати на відповідь, а іноді тягнеш кота за хвіст, караєшся-мучишся, а не можеш заговорити про те, що хвилює. Пам’ятаю, як в авральному порядку писала на заміну історію "Мрії з терміном придатності", стоячи на власному роздоріжжі, вагаючись, як і куди рухатись далі. А потім просто дозволила пальцям друкувати те, що лунало в голові, сподіваючись, що моя героїня сама знайде правильний шлях і виведе й мене на нього. Деякі оповідання народжувалися на одному подиху, а над іншими треба було не тільки помізкувати, а й проробити колосальну пошукову роботу в абсолютно різних наукових областях, приправляючи це грайливим настроєм і легким способом викладу.

Тому маю надію, що книжка "Теревені аж до ранку" сподобається нашим прихильницям не менше, аніж її посестра - "Балачки про все на світі", бо ми намагалися не тільки зберегти чарівливість й неординарність першої збірки, а й добряче підняли планку, щоб здивувати наших читачок.
Віоліна Ситнік, письменниця, співзасновниця та головний редактор літературно-мистецького часопису "PHOENIX"
 
"Кожного разу, як ми збираємося писати книжку разом, це – пригодницька й весела авантюра! І якщо у випадку з "Балачками про все на світі" все було легко й безтурботно, то "Теревені аж до ранку" мали свій, абсолютно унікальний шлях! По-перше, кожна з нас, авторок, почала надзвичайно свідомо і відповідально, й що цікаво – подовгу! – виношувати в собі якісь карколомні сюжети, працювати над своєю письменницькою майстерністю, заломлювати руки через кризу творчості та повну відсутність натхнення (попри велике бажання написати шедевр!), писати й стирати, писати й видаляти, писати і виправляти...

По-друге, в процесі підготовки рукопису ми усі ще більше здружилися, згуртувалися, ми навчилися підтримувати одна одну, дарувати одна одній маленькі іскорки натхнення і невеличкі мотиваційні стусанці. У результаті, усі ми без зайвих слів скромності кажемо – книжка вийшла чудова! Зібравши увесь наш колективний дівочий досвід, спостережливість, оптимізм та почуття гумору, ми написали "Теревені аж до ранку". Хочеться вірити, що разом із цією книжкою весна буде ще більш легкою, красивою та сміхотливою!
Слава Світова, письменниця, співзасновниця Першого українодівочого сайту гарного настрою "Каралєвна"
 
Дівчата, такі дівчата… Біжать, летять, чимчикують, цокають підборами, марширують у кедах і щебечуть, соловейками заливаються, сокорять, балакають, теревенять! По телефону, у фейсбуках, твітерах, на зупинках, в трамваях, у таксі, за кермом, за кавою, за тортом… "А ти чула?.." "А ти бачила?.." Бо він, бо вона, бо я, на власні очі й цими руками, з перших вуст, і з надійного джерела, СТОвідсотково знаю! Хто, куди, чому, на які гроші, з ким, за ним, манікюри-педикюри, масажі, йоги! Богема, художники, письменники, футбольні фани, знижки, розпродажі, посиденьки на кухні! Дай рецепт, приготую, почастую, зачарую, поцілую та не задарма ж! Я ж училась, кандидат, журналіст, професійний психолог, практикуючий травматолог, лекції, семінари, вебінари, монографії. А він, не один, з друзяками, заповзятими, очима стріляє, вабить, припрошує, знаю, не знаю, хай буде, як буде… То як, я приїду? Потеревенимо до ранку?

Приходьте на Книжковий Арсенал-2016! Шукайте веселу дівочу книжку "Теревені аж до ранку", ця весна – для кохання, читання та щебетання!
 
 
ДЖЕРЕЛО:karalevna.com.ua/harmony/dzerkalo_svitu/697-must-read-ciey-vesny-knyjkova-novynka-dlya-divchat---tereveni-aj-do-ranku
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як не померти на самоті: 5 книг радикального чтива
Герої цих книжок зустрічають привидів свого минулого та відкривають таємниці, які люди ховають один від одного і від усього світу. А все для того, щоб не бути самотніми, почавши говорити про своє, спільне, і знайти справжнє умиротворення і щастя.
Читати більше
Проєктування дерев'яних бань з басейном: усі «за» та «проти»
Чи потрібен у дерев'яній лазні басейн, що потрібно знати при виборі проєкту, переваги та недоліки проєктів лазень із зрубу із внутрішнім басейном, де можна ознайомитися із сучасними проєктами.
Читати більше