Мрії в масу

17 червня 2015
Женя Кот

Все, що ми з вами в житті маємо, - це плід чиїхось мрій. Зовсім чужі нам люди тисячоліттями створювали для нас нашу реальність. 

Наш побут, авто, навіть фарба на стінах - це все результат мрій різних людей. При чому мільйонів людей: одні мріяли, що зможуть створити таке, а інші з того часу мріють мати таке, потім отримують і користуються. 

Ми з вами є мрією мами, яка ще змалечку уявляла, що буде мати дитинку. Ми були малі й мріяли про авто, хто про що, і зараз ми це отримуємо або прагнемо до цього. Ми запалюємо свої мрії та мріємо чужі. Чужі - в сенсі, що колись давно хтось мріяв мати великий замок, щоб з великою кількістю кімнат і щоб міцний, і зрештою він собі його побудував (враховуючи, що це був перший замок, можливо, в ньому оселилися вже діти мрійника). Але з того часу всі, хто проходив повз, мріяв про такий або схожий. І такий процес тривав роками, аж поки не дійшло до того, що нереально знайти щось, чого немає в когось (якщо ця річ варта уваги або захоплення). 

І якщо перші мрійники раділи, коли їхні мрії розділяли та хотіли такого ж, прагнули, щоб люди оцінили їх винахід (як, наприклад, було з електрикою), то зараз, якщо ти прийдеш до когось і запитаєш "що це в тебе? я теж таке хочу", ризикуєш зіштовхнутися з думкою, що ти дрібний плагіатор. 

Хоча, по суті, в наш час мріяти бути оригінальним справа або марна, або дуже дуже дорога, адже навіть ексклюзивні речі роблять в декількох експонатах. 

Ми живемо серед мрій, наш матеріальний, рукотворний світ складається повністю з мрій. І чим швидше ми зрозуміємо, що це навіть не атака масового виробництва, а просто чиясь велика мрія дуже круто реалізувалася, і ми з вами, купуючи кофтину, яку потім захочуть всі на роботі, реалізуємо чиюсь мрію бути модельєром, швачкою та продавцем, і, можливо, чиюсь фантазію про саме такий фасон кофтини, жити нам з вами стане легше. 

Коли ми мріємо про щось, десь на іншому кінці світу, а може й у сусідній квартирі хтось мріє про те ж. 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше