Мова тіла: 5 поз, які можуть перешкодити успіху

Те, як ви стоїте, схиляєте голову і тримаєте руки, може сформувати неправильне уявлення про вас і зашкодити вашому бізнесу.

Як ліцензований приватний детектив, Ефрат Коен добре знає про силу несказаного слова. Власник Global Intelligence Consultants пильно стежить за жестами і за тим, які повідомлення за ними ховаються. Тому вона була дуже здивована, виявивши, що її власна невербальна комунікація давала непередбачувані сигнали.
 


Після зустрічі з її наставником щодо комунікації, Коен виявила, що її звичка дихати поверхнево, розмахуючи руками, викликає негативне враження.

"Я зрозуміла, що говорила занадто швидко і ставала у менш впевнену позу, ніж могла б", говорить Коен, чия компанія надає послуги з бізнес-аналітики, управління ризиками та рішення у сфері безпеки. "Контролюючи своє дихання і зменшуючи кількість жестів, я почала подавати сигнал, що абсолютно спокійна, зібрана і контролюю себе. Це стимулювало мою впевненість і допомогло моєму бізнесу."

Контроль жестів

Коен є однією з багатьох підприємців, які випадково почали займатися викоріненням негативних поз та жестів задля своєї кар'єри, говорить Шерон Сейлер, тренер, що спеціалізується на вербальній і невербальній комунікації, власник Competitive Edge Communications і автор книги: "Про що говорить ваше тіло (і як опанувати сигнали, які воно подає): надихай, впливай, зміцнюй довіру і створюй міцні ділові стосунки": "Жінки у бізнесі часто запитують, чому їх не сприймають серйозно. Це часто відбувається тому, що мова їх тіла розповідає про "маленьку дівчинку", стверджує Сейлер. "Багато жестів, прийнятних у соціальних ситуаціях, роблять жінок у світі бізнесу маленькими і непоказними."
 

Фізіологічні ефекти мови тіла

Коли жінка займає впевнену позу "я все можу", це не тільки позитивно впливає на її імідж в очах інших людей, а й ініціює позитивні фізіологічні зміни. Коен вказує на дослідження Емі Кадді з Гарвардської школи бізнесу, яка виявила, що невербальна комунікація жінки має величезний вплив на хімію її тіла.

Поза "маленької" дівчинки підвищує рівень гормону стресу, кортизолу, через що жінка відчуває себе менш впевнено, у той час як поза "супержінки" змінює хімію тіла так, що вона відчуває себе більш впевненою і успішною", каже Сейлер, яка пропонує не використовувати цю позицію публічно тому, що вона занадто агресивна. Тим не менше, вона навчає клієнтів приймати таку позицію на самоті, щоби зміцнити почуття впевненості перед важливими подіями.

Переконайтеся, що ви не зменшуєте власні шанси на успіх через використання будь-якої з наступних п'яти поз.
 

Схрещені щиколотки

Жінки схрещують щиколотки, стоячи, тому що це більш зручно, особливо якщо вони носять високі підбори. Але це не дуже хороша ідея, тому що така поза свідчить про те, що ви сором'язливі і нікчемні, говорить Сейлер.

Впевнена поза – це коли ви стоїте з прямою спиною і ваші щиколотки не схрещені. Якщо ви не можете стояти таким чином на високих підборах, Сейлер пропонує носити взуття без них.
 

Поза "фіговий листок"

Поза, яку Сейлер називає "фіговим листком", передбачає складання рук в паховій області так, наче вони є фіговим листком.

"Жінки і, навіть, чоловіки часто використовують цю позицію, яка викликає враження, що ви неважливий", говорить вона. 

"Найкращий варіант, якщо руки просто природно звисають вздовж тіла. Інше вирішення проблеми, яке свідчить про високий потенціал - зігнуті руки в ліктях, які потрібно тримати паралельно землі, злегка стискаючи їх разом. Ви також можете тримати блокнот або книгу, але не телефон. Адже це свідчитиме про те, що у вас немає часу".
 

Хитання або нахили головою

Багато жінок хитають або нахиляють голову на знак того, що вони слухають співрозмовника і розуміють його, але цей жест може запевнити інших, що вони спантеличені або погоджуються з тим, що говорить співрозмовник, хоча це насправді не так.

Сейлер пропонує тримати підборіддя паралельно землі, що дозволить уникнути цього жесту, а якщо ви відчуваєте необхідність показати людині, що ви її слухаєте, кивайте практично не помітно.
 

Сором’язливий зоровий контакт

Коли жінка опускає підборіддя і дивиться з-під лоба або поверх окулярів – це покірний жест, що говорить про сором’язливість. "Кокетливі жести можуть мати прекрасний ефект у соціальних ситуаціях, але такий сигнал є невдалим для світу бізнесу", говорить Сейлер. "Ми схильні опускати підборіддя, коли почуваємо себе невпевнено, але чим більше ми це робимо, тим більш невпевнено ми себе почуваємо."

Замість цього, тримайте підборіддя паралельно землі та підтримуйте хороший зоровий контакт, який символізує, що ви інтелігентна людина, щиро зацікавлена у тому, про що розповідає ваш співрозмовник.

Нервові звички

Нервові манери, такі як совгання, збирання ниточок та волосинок з одягу, гра з ювелірними виробами або смартфоном, скручування або відкидання волосся – всі ознаки того, що ви нервуєте і невпевнені. Ці жести свідчать про ймовірність того, що вас не будуть сприймати серйозно. Порада Сейлер: для зменшення кількості таких жестів сконцентруйтеся на своєму диханні. "Нервові звички, як правило, з’являються, коли ви швидко дихаєте", говорить вона. "Навчіть себе дихати глибоко та комфортно, і ваші нервові посіпування зникнуть."

Тепер, коли ви дізналися, як рухатися, ви можете зайняти таку позу, яка допоможе вам досягнути успіху :)
 

 

(via)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше