Головні Кольори 2016 року!

23 грудня 2015
Plastylina
Американська компанія Pantone - визнаний авторитет у сфері кольору, постачальник колірних схем та новітніх технологій передачі кольору в різних галузях промисловості: друку, виробництва кольорових фарб, тканин і пластику, цифрових технологій, моди, архітектури, дизайну інтер'єру. Більше п’ятдесяти років у всьому світі Pantone є своєрідною мовою кольору, яка допомагає працювати ланцюжку "дизайнер-виробник-продавець-покупець".
  Photo: Pantone

У 1963 році засновник компанії Герберт Лоуренс (Herbert Lawrence) створив інноваційну систему визначення, погодження та змішування кольорів. Він розумів, що кожна особа по-своєму сприймає та інтерпритує колір і, щоб вирішити цю вічну проблему, розробив каталог-схему стандартизованих кольорів Pantone Matching System.
  Photo: Inka Mathew

Щороку інститут кольору Пантон (Pantone Color Institute), поспостерігавши за тенденціями вуличного мистецтва, соціальних медіа, моди, подорожей, новинок технологій оголошує колір, який, на їхню думку, буде популярний наступного року. Цього року вперше Пантон оголосив не один, а два кольори: чисте небо (Serenity 15-3919) та рожевий кварц (Rose Quartz 13-1520).
  Photo: carolinececiltextiles.com

Поєднання Serenity та Rose Quartz демонструє ідеальний баланс між теплим ніжно-рожевим та прохолодним спокійно-блакитним, відображаючи зв’язок та добробут, а також заспокійливе відчуття порядку та миру. Домінуюче поєднання Serenity та Rose Quartz також кидає виклик традиційному сприйняттю асоціації кольорів.

Такий підхід до кольору збігається з громадським рухом в питаннях гендерної рівності, підвищенням комфорту споживача за допомогою кольору, з поколінням, яке не хвилюється через осуд чи наслідування, та з відкритим обміном інформацією, який відкриває очі на різні підходи до використання кольору в житті людей.

Кольори для комбінування з Serenity та Rose Quartz

Photo: Pantone

Нагадуємо, у 2015 році головним кольором був марсала (Marsala 18-1438). Photo: Pantone
Джерело
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com