МІЙ НАЙКРАЩИЙ КРАЮ!

15 червня 2018
Любов СЕРДУНИЧ
☼ ☼ ☼
Мій найкращий краю, мій одвічний раю! Я тебе кохаю. Я тебе кохаю! Кожне древо, кожну квіточку, зиму й осінь, весну й літечко!
Сонечком зігріта, вітром оповита, дощиком умита… Як же не любити цю святу землицю?
Полечу, мов птиця, понад рай-ланами, оспіваю щедро я тебе піснями. Рястом закосичу, обсаджу дубками. Будь – немов жар-птиця, будь навіки з нами! Будь собою завше, не корись нікому! Позбирай по світі діток в ріднім домі!
Заяснися сонцем над води блакиттю! Вічний рай-осоння, де жили праскити. Виполи бадилля, згубне чужовір’я! Ріднокраю дивний, Батьківщино рідна!
Мій найкращий краю, мій предивний раю, я тебе кохаю! Я – тебе кохаю!
(Од прапра...дідуня я, Л. А. Сердунич)
[adSlot9]
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Чим важливий вітамін D
Досить часто ми відчуваємо втому та нездужання, особливо у перехідні пори року: навесні або восени. Чому так відбувається? Причиною може бути те, що в організм поступає недостатня кількість органічних речовин або вітамінів.
Читати більше
Куртки-вітровки: зручний і стильний мастхев у вашому гардеробі
Жіночі вітровки — універсальна річ у гардеробі. Це демісезонна історія, яку ви можете використовувати і восени, і навесні. Вони і теплі, і легкі, а їхнє завдання — захищати від сильних вітрів.
Читати більше