МІЙ НАЙКРАЩИЙ КРАЮ!

15 червня 2018
Любов СЕРДУНИЧ
☼ ☼ ☼
Мій найкращий краю, мій одвічний раю! Я тебе кохаю. Я тебе кохаю! Кожне древо, кожну квіточку, зиму й осінь, весну й літечко!
Сонечком зігріта, вітром оповита, дощиком умита… Як же не любити цю святу землицю?
Полечу, мов птиця, понад рай-ланами, оспіваю щедро я тебе піснями. Рястом закосичу, обсаджу дубками. Будь – немов жар-птиця, будь навіки з нами! Будь собою завше, не корись нікому! Позбирай по світі діток в ріднім домі!
Заяснися сонцем над води блакиттю! Вічний рай-осоння, де жили праскити. Виполи бадилля, згубне чужовір’я! Ріднокраю дивний, Батьківщино рідна!
Мій найкращий краю, мій предивний раю, я тебе кохаю! Я – тебе кохаю!
(Од прапра...дідуня я, Л. А. Сердунич)
[adSlot9]
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше