Місто мрії — Львів

Для мене вихідні Трійці пройшли по-особливому. Ні, це не була традиційна вилазка з друзями на природу, річку тощо. Хоча це я теж люблю. Час, проведений в приємній компанії, - безцінний!


Відбулася моя довгоочікувана поїздка в місто, у якому я давно мріяла побувати. Це культурна столиця України, місто, якому понад 760 років. А старовинні вулиці нагадують вулиці середньовіччя і мають божественний аромат кави.

По Львову можна гуляти вічно, плавно переходити з однієї вулички в іншу, дивитися на стародавні ліпнини, розглядати тріщинки, багатошаровість фарб...


Люди, вони скрізь є різні. Головне - з яким посилом йдеш ти, таку відповідь й отримуєш, відповідних людей зустрічаєш на своєму шляху.

Там місцеві здалися привітними, чуйними в перемішку з безліччю туристів з Німеччини, Польщі, Чехії, Канади... іноземними студентами. Туристу у Львові буде точно цікаво і дуже весело. Маленькі ресторанчики і великі, тематичні та ні; у  найнесподіванішому куточку може виявитися міні-кав'ярня зі смачною кавою та десертами.

Аромат від них чути далеко, адже саме вони і приводять в ті місця.
Зміна обстановки має велику силу. При цьому не обов'язково летіти або їхати за кордон. Бюджетні подорожі дозволяють подивитися і пізнати краще нашу країну.

[adSlot9]

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як бабуся зі своїм онуком розважаються самі та веселять людей у цілому світі
У будь-якому віці є місце для креативу. Двадцятисемирічний Росс Сміт і його 93-річна бабуся Пауліна на відмінно це підтверджують. Маємо для вас багато фото, які неодмінно піднімуть настрій.
Читати більше